reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Hej dziewczyny,szukałam forum,na którym wypowiadają się Polki muzułmanki. Chciałabym przejść na islam,ale mam mnóstwo obaw i pytań. Jestem w trakcie rozstania z moim wieloletnim partnerem,mamy 2 dzieci. Czy to prawda,że mężczyźni w islamie są bardzo rodzinni? Jak to wszystko wygląda w relacjach damsko-męskich? Media też swoje robią...proszę o jakieś komentarze.
 
reklama
Wszystko zalezy od danego czlowieka a nie od religii.Moj maz(jeszcze wciaz nim jest)jest muzulmaninem a jest taki rodzinny,ze po slubie zaczal mnie bic!!Nie szanowal i mnie i corki.Dzisiaj tocze z nim batalie o rozwod.Oprocz dziecka,ktorego kocham nad zycie mam od niego mnostwo dlugow,popadam wcoraz wieksza depresje...A na poczatku bylo tak pieknie....;(
Aletka napisz do mnie w prywatnej wiadomosci skype to porozmawiamy.





Hej dziewczyny,szukałam forum,na którym wypowiadają się Polki muzułmanki. Chciałabym przejść na islam,ale mam mnóstwo obaw i pytań. Jestem w trakcie rozstania z moim wieloletnim partnerem,mamy 2 dzieci. Czy to prawda,że mężczyźni w islamie są bardzo rodzinni? Jak to wszystko wygląda w relacjach damsko-męskich? Media też swoje robią...proszę o jakieś komentarze.
 
Hej pisze na tym forum ,bo jestem zainteresowana islamem .Chcialabym poznać jakieś Polki -muzułmanki które pomogłyby mi poszerzyć wiedzę z zakresu islamu .Czekam na wiadomości :biggrin2:
 
Witam wszystkich. Znalazłam to forum. Mieszkam w warrington. Jestem muzułmanka oś 2 lat. Chciałabym się spotkać z jakimiś dziewczynami muzlumankami. W warrington nie znam zadnej i miałoby mi było się poznać bo nie znam nikogo. Nam dwójkę dzieci
 
Sama nie wierze w to co czytam.. czemu chcecie przejsc na islam? To religia, ktora nie szanuje kobiet.. ma ich za śmieci..

 
Aletka5 jesli chodzi o relacje damsko meskie to ja mam jak na razie tylko dobre doswiadczenia w tym zakresie. Jesli masz jakies pytania to napisz do mnie:)
Ludzie sa rozni i nie ma tu znaczenia jaka religie wyznaja Pozdrawiam:)
 
reklama
Salam
Jestem muzulmanka juz od kilu lat. Fajnie byloby poznac siostry w islamie, te ktore interesuje sie ta religia lub sa w zwiazkach z muzulmanami. Ja osobiscie mieszkam w Londynie od 8 lat. Z mezem jestesmy szczesliwymi rodzicami 16 miesiecznego Yasina.
Czekam na odzwew.
Aleykoum Salam siostro, też jestem muzułmanką od kilku lat, i się zastanawiałam czy w ogóle są takie siostry Polki muzułmanki z którymi można byłoby porozmawiać o religii.. mam na imię Kinga/Aisha, jeżeli chciałabyś porozmawiać i się poznać to kn_25._ to mój Instagram, 😊
 
Do góry