reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po cesarce?

Ja pierwsza cc miałam w 2014 w czerwcu, druga będzie w poniedziałek, czyli za 2 dni ;) ale ponieważ sporo czasu upłynęło. Wiec z blizna wszystko Ok. Jedyne co to lekarz powiedział, ze te normalne możliwe skutki uboczne, które mogą wystąpić przy pierwszej cc, maja ciut podwyższony czynnik ryzyka w kolejnej. Ale nadal są to małe szanse, ze coś będzie nie tak :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
ja pierwsza cesarka 2015r. , druga 2016r., dokladnie po roku i 3 m-cach :-) bezproblemowo i cala ciaza i blizna i zabieg :-) teraz bedzie trzecia i mam nadzieje ze bedzie podobnie :-)
 
ja pierwsza cesarka 2015r. , druga 2016r., dokladnie po roku i 3 m-cach :-) bezproblemowo i cala ciaza i blizna i zabieg :-) teraz bedzie trzecia i mam nadzieje ze bedzie podobnie :-)

Czyli zaszłaś w ciąże po 6 miesiącach ? A teraz kiedy masz kolejny termin?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak po 6 m-cach :-) teraz wychodzi z OM 23 wrzesnia ale na pierwszym usg ukazaly sie dwa pecherzyki...wiec moze beda blizniaki, a wowczas pewnie cesarka w 37 tygodniu to jakos koniec sierpnia-poczatek wrzesnia wyjdzie.
 
Ale fajnie :) zdrówka życzę:) ja zaszłam po 5 msc od cesarki i termin mam na 23.07 wyliczony z wielkości dziecka bo miesiączki nie miałam przy karmieniu ;)
ja tez mialam liczony tamten termin od wielkosci, bo mialam raptem 2 miesiaczki w odleglosci od siebie 8 tygodni.
troche sie teraz obawiam moze nie tego ze trzecia ciaza tylko ze prawdopodobnie blizniacza i moze byc ciezej niz w dwoch poprzednich :-/ rowniez zycze Ci zdrowia i bezproblemowej ciazy :-) dla mnie ta druga byla super bezproblemowa i strasznie szybko mi zlecialo te 9 m-cy, czego i Tobie zycze :-)
 
Ja jestem 10 miesięcy po cc. Pierwsze dziecko więc mam szansę na poród sn. A czy jestem w ciąży dowiem się za jakiś tydzień.
Cieszę się, że znalazłam ten wątek, bo trochę się obawiam że 10 miesięcy to za mało po cc na kolejną ciąże, ale jak sobie Was poczytałam to stwierdziłam, że nie ma się czego bać.
 
Pierwsze dziecko przez cc w październiku 2017. I teraz kolejna ciaza. Tez będzie rozwiązywana przez cc. Tutaj gdzie mieszkam po trzeciej cc niewielu lekarzy decyduje sie podjąć czwartej...
 
reklama
Hej.Jestem po 3 cesarkach,ostatnia 4 miesiące temu i myślę nad następną ciążą,ale boję się pęknięcia macicy.
 
Do góry