reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja swoje na tydzień zostawiam z tesciami i jadę do Bułgarii. Z dziewczynami w życiu bym się nie wybrała. Za bardzo ruchliwe, za mało zdają sobie sprawę z konsekwencji. Stęsknię się napewno za nimi mocno, ale odpoczne od nocnego wstawiania.
Jak ja Ci zazdroszczę... umnie nikt nie zaproponuje zostawienia choć na jedną noc dzieciaków
 
reklama
Sikorkaaa dziewczyny za trzy miesiące kończą dwa lata. Kamiladon teściowa siedzi z nimi na co dzień, dobrze je zna i nie boi się zostać. Może u Ciebie ktoś się zgodzi chociaż na weekend. Odpoczynek jest potrzebny.
 
Ja swoje na tydzień zostawiam z tesciami i jadę do Bułgarii. Z dziewczynami w życiu bym się nie wybrała. Za bardzo ruchliwe, za mało zdają sobie sprawę z konsekwencji. Stęsknię się napewno za nimi mocno, ale odpoczne od nocnego wstawiania.
Zazdroszczę... Też chce na wakacje... wyspać się [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]
 
Heda a co tam u Ciebie?dawno Cię tu nie bylo :)
Ciągle coś... A to wyjazdy a to sama z dziećmi jestem. Czasem człowiek nie ma czasu się wyspać czy umyć a co dopiero wejść na forum. Moje panny już 15m mają od niedawna chodzą, mówić jeszcze nie chcą. No i chyba będziemy mieć kolejną dzidzie....[emoji12] to akurat świeżą sprawa. Bo nadal jestem dzień czy 2 przed okresem a na teście już 2 kreski... więc będzie ciekawie.
A jak tam u Ciebie? Wróciłaś do pracy jak dzieci?
 
Heda gratuluję. Ciekawe czy tym razem też podwójnie ☺. Podziwiam że zdecydowaliście się na kolejne. Tym bardziej że tak szybko. Ja mam teraz dwoje i fabryka zamknięta ☺. Teraz jesteśmy we dwójkę w Bułgarii i leniuchujemy. A dzieci mają urlop od rodziców i z dziadkami zostały ☺
 
Ciągle coś... A to wyjazdy a to sama z dziećmi jestem. Czasem człowiek nie ma czasu się wyspać czy umyć a co dopiero wejść na forum. Moje panny już 15m mają od niedawna chodzą, mówić jeszcze nie chcą. No i chyba będziemy mieć kolejną dzidzie....[emoji12] to akurat świeżą sprawa. Bo nadal jestem dzień czy 2 przed okresem a na teście już 2 kreski... więc będzie ciekawie.
A jak tam u Ciebie? Wróciłaś do pracy jak dzieci?
No gratulacje,no chyba nieźle zaskoczeniem było,chyba ze ciąża planowana byla,no nasze dzieci chyba nawet z tego samego dnia są o ile dobrze pamiętam,no moje juz od dłuższego czasu biegaja i dokuczaja,zaczynają trochę gadać,mama baba tata,no i odglosy zwierząt udają haha akurat teraz po operacji jestem i przez miesiąc nie moge dziewczynek nosić,więc mąż ogarnia wszystko,moja mama i teściowa codziennie przyjeżdża,akurat dziś mamy wychodne z mężem,to chociaż trochę odpoczniemy,nie wróciłam do pracy,zostaje na wychowawczym,moja mama nie da sobie z nimi rady,a Teściówa za granicą jest
 
No gratulacje,no chyba nieźle zaskoczeniem było,chyba ze ciąża planowana byla,no nasze dzieci chyba nawet z tego samego dnia są o ile dobrze pamiętam,no moje juz od dłuższego czasu biegaja i dokuczaja,zaczynają trochę gadać,mama baba tata,no i odglosy zwierząt udają haha akurat teraz po operacji jestem i przez miesiąc nie moge dziewczynek nosić,więc mąż ogarnia wszystko,moja mama i teściowa codziennie przyjeżdża,akurat dziś mamy wychodne z mężem,to chociaż trochę odpoczniemy,nie wróciłam do pracy,zostaje na wychowawczym,moja mama nie da sobie z nimi rady,a Teściówa za granicą jest
Ciąża spodziewana... planowana może dopiero na grudzień, mówiłam że jak laski zaczną chodzić ale nie miałam na myśli dokładnie tego dnia... Tak tak nasze panny to czworaczki [emoji3] twoje chyba ciut starsze bo 34tc prawda. U nas kiepsko jeszcze ż mową jedna mam drugą tata i obie kła jako wrona.
 
reklama
Ciąża spodziewana... planowana może dopiero na grudzień, mówiłam że jak laski zaczną chodzić ale nie miałam na myśli dokładnie tego dnia... Tak tak nasze panny to czworaczki [emoji3] twoje chyba ciut starsze bo 34tc prawda. U nas kiepsko jeszcze ż mową jedna mam drugą tata i obie kła jako wrona.
No moje z 36tc,oooo to super,nie boisz sie że znowu będą bliźniaki?ja narazie nie planuje,może kiedyś..
 
Do góry