reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Goj, żadna z nas nie doradzi Ci nic mądrego, bo żadna z nas nie zrozumie w pełni Twojej sytuacji. Trójka dzieci to nie przelewki, zawsze można sobie poradzić tak jak ktos pisal nawet z piątką ale za jaką cenę. Twoja sytuacja nie jest prosta i ja po prostu życzę Ci aby się wszystko poukładało tak byś była szczęśliwa. Mocno trzymam kciuki za Ciebie.
Dziękujemy :) Myślę, że na tym drugim pozostanie, ciąża jest zbyt ryzykowna, no i dzieci to jednak wydatek (na trzecie trzeba by było auto nowe kupić).
Nasza to druga cywilnego, a we wrześniu będzie pierwsza kościelnego, która traktujemy poważniej. Ciekawe czy urodze przed czy po tej rocznicy :D
U mnie nieważne czy z przodu czy z tyłu (w pierwszej było z przodu, teraz jest z tyłu) łożysko: jedna i druga wali jak szalona :D

Niebezpiecznie nisko ten Twój brzuszek, oby było wszystko ok. Mój akurat już trochę zaczyna mi uwierac w żebra i jestem strasznie zmęczona po każdym dniu, szczególnie, że mam ten kaszel. Boli mnie od razu pod cyckami. Normalnie zwariuje :(

@GoJ, w sumie nie chce Ci nic doradzić, bo już wszystkie Ci tu coś poradziły. Pragnę Ci życzyć wytrwałości, niezależnie od tego jaką podejmiesz decyzję. Może mąż się w końcu ogarnie, a może spotka Ciebie coś lub ktoś kto odmieni Twoje życie. Życzę Ci szczęścia!
Ja ponieważ jestem wierząca to modlę się o rozum dla niego a dla mnie podjęcie słusznej decyzji i siłę.


Dziękuję Wam za wsparcie... muszę oczyścić głowę łyknąć apap i zastanowić się jak to ogarnąć...
 
reklama
U nas dziś był festyn rodzinny.
Młodszy występował. Więc zleciał dzień.
Starszy trzeci dzień gorączka.
Choć cały dzień dzisiejszy było ok, bez temperatury już. Teraz mu wchodzi powoli.
Może trzydniówka.
Ale pójdę jutro do rodzinnego. Niech chociaż go osłucha.
 
Dziewczyny macie czasem taki ból w cyckach... krótkotrwały ale ostry i nagły ni stąd ni zowąd... bo się zastanawiam czy to wina moich kanalików mlecznych (od skończenia karmienia B. czyli 7 lat ciągle miałam jakieś wydzieliny czy guzki) czy nerwobóle czy norma w ciąży (w poprzednich albo nie miałam albo nie pamiętam) i nie chodzi mi o reakcję na zimno... czy taki ból i tkliwość jak przed @ czy na początku ciąży...
 
Dziewczyny macie czasem taki ból w cyckach... krótkotrwały ale ostry i nagły ni stąd ni zowąd... bo się zastanawiam czy to wina moich kanalików mlecznych (od skończenia karmienia B. czyli 7 lat ciągle miałam jakieś wydzieliny czy guzki) czy nerwobóle czy norma w ciąży (w poprzednich albo nie miałam albo nie pamiętam) i nie chodzi mi o reakcję na zimno... czy taki ból i tkliwość jak przed @ czy na początku ciąży...
Ja miewam, ale ja skończyłam karmić zaledwie jakoś 3 miesiące temu, także nie wiem czy to norma. W każdym razie na pewno już u mnie ruszyła ostro produkcja siary.
 
Ja miewam, ale ja skończyłam karmić zaledwie jakoś 3 miesiące temu, także nie wiem czy to norma. W każdym razie na pewno już u mnie ruszyła ostro produkcja siary.
No właśnie ja od 7 lat mam ale tylko pod naciskiem coś a la siarę i guzki w kanalikach. Teraz guzkow mniej ale pojawiły sie te bóle i zastanawiam się może te zbite guzki chca się przepchac?? mhmm
 
No właśnie ja od 7 lat mam ale tylko pod naciskiem coś a la siarę i guzki w kanalikach. Teraz guzkow mniej ale pojawiły sie te bóle i zastanawiam się może te zbite guzki chca się przepchac?? mhmm
Wiesz co, to może być odruch oksytocynowy, ale nie dam sobie głowy uciąć. A robiłaś kiedys USG piersi? Może dobrze byłoby zrobić?
 
No właśnie nie robiłam... spanikowałam jak mi chirurg zlecił wiem głupota
To czas najwyższy. Pamiętaj, ze Twoje dzieci potrzebują zdrowej mamy. USG możesz swobodnie zrobić w ciąży, tylko poszukaj dobrego specjalisty, bo nie każdy chce mleczne cycki badać.
 
reklama
Do góry