reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@StarAnia kurczę to mnie choć trochę uspokoiłas:) wiadomo pójdę do lekarza, ale przynajmniej nerwy mi zejdą choć trochę. Moja mama ma ten trądzik różowaty to ponoć też dziedziczne i częste w ciąży także muszę się na to zafiksowac a nie ten rumień...
 
reklama
Ale w ogóle weszłam tu bo z nerwów spać nie mogę i przeglądałam internety i H&M Baby no i zakochałam się i jak tylko będę mieć kesz kupuję!
hmgoepprod.jpeg
 

Załączniki

  • hmgoepprod.jpeg
    hmgoepprod.jpeg
    15,2 KB · Wyświetleń: 252
Dziewczyny, przeczytałam Was ale zaraz się ustosunkuje do dyskusji, ale zestresowałam się tak, że aż się trzęsę :( wczoraj nagrywałam sobie filmiki na instagramie, że mam czerwoną plamkę na policzku i znów coś mi przyszło w tej ciazy. Dzisiaj mam ją nadal i teraz dopiero zauważyłam, że koleżanka mi napisała, że to rumień zakaźny i to bardzo niebezpieczne w ciazy....
Ja obstawiałam pękające naczynka bardziej bo widzę sieć pajączków na skórze i mam to tylko na jednym poliku. Jednak wybaczcie, ale podzielę się z Wami zdjęciem może któraś tez miała podobnie. Jutro jadę do rodziców wiec lekarz najwcześniej we wtorek :(

Zobacz załącznik 868310
Dla mnie to naczynka pękające. We wcześniejszym trymestrze też tak miałam. Nie wygląda mi to na rumień.
 
Hej laseczki jak noc? Ja się budziła co 2 godziny a od 3 juz nie spie zaczęłam czytać co u Was i zlecialo.. dziś do pracy a ja spałam 5 godzin :-( yhhh no nie umiałam zasnąć ..
Kinderbueno to jakieś podrażnienie spokojnie w tym okresie w ciazy pojawiają się pajączki itp nie stresuj się ! :-*
GoJ mocno ściskam i trzymam kciuki !! Dużo spokoju i jak najmniej trosk ..
Starania masz meeega brzuszek! Kopara mi opadła :-) czy Ty masz dobrze wyłączony termin? Wygląda jakby Co opadł brzuszek przed porodem juz.. młoda dziewczyna jesteś tak w ogóle :-) kg nie widać !!
Roiboos i reszta...
dziewczyny nie zadreczajjcie się kg !!!! Wyglądacie wszystkie super! Ja się martwię spadkiem wagi staram się jeść dużo Tluszczy wegli ile skoki cukru pozwalają dziś juz 3 kilo mniej niż miesiąc temu.
Mała kopie najczęściej po bokach i na dole czuje takie wierzganie podszczypywanie ;-) czesto czuje taki ucisk juz na dole .
Ktoś pytał o łozysko - ja tez mam łozysko z przodu
Byłam w smyku powzdychalam ale jednak nic nie kupiłam
Pozdrowienia !! Dużo słonka dziewczyny :-* :-*
 
Dziękuję dziewczyny. Już jestem spokojniejsza:) ale tak czy siak co róż jakieś dziadostwa się mnie czepiają... jakby los sprawdzał czy nadaję się na kolejną ciąże, czy nie wymierne po jednym :)

Zostało mi 99 dni także już blisko blisko :) zwłaszcza, że ja z tych ostatnich wrześniowek :)
 
Dziękuję dziewczyny. Już jestem spokojniejsza:) ale tak czy siak co róż jakieś dziadostwa się mnie czepiają... jakby los sprawdzał czy nadaję się na kolejną ciąże, czy nie wymierne po jednym :)

Zostało mi 99 dni także już blisko blisko :) zwłaszcza, że ja z tych ostatnich wrześniowek :)
Mi zostało 101 ale cesarka będzie ciut wcześniej
 
Wstałam o 4:30 jak nic będę później zmęczona a jeszcze dziś jadę z teściem kawałek drogi coś załatwić normalnie mi się nie chce bo będziemy jechać godz w jedna stronę a i muszę czekać tam ze 3godz jak skończą pewna cześć do auta złączac ale co się nie robi dla męża który właśnie pojechał do pracy ehhh abym tylko nie odchorowala tego dnia.......
 
reklama
W ogóle w piątek mam lekarza wkoncu cały miesiąc prawie zleciał mam do niego kilka pytań no i zastanawiam się co słychać u mojego synusia w brzuszku, w piątek też zakończenie a w ndz robię urodziny dla synka także zapowiada się fajny tydzień..... Miłego dnia dziewczyny
 
Do góry