reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dla niej to trzeci wnuk będzie. Może faktycznie macie rację, że w szoku była. Chociaż nie powiem, trochę przykro na taką reakcję. Nic to, zobaczymy jak będzie z czasem. W każdym razie rodzina męża już wie :) końcem czerwca jedziemy do moich rodziców, tam to pewnie reakcja będzie w drugą stronę.. :)
Nie chciej wiedzieć jaka reakcja była mojej teściowej;) ale to Wasze życie, Wasze dziecko i musisz mieć to gdzieś...
 
reklama
Nie przejmuj się w ogóle . Moja ex teściowa w ogóle nie skomentowała moich ciąż do końca ..[emoji6] a z teraźniejsza to jeszcze się nie widziałam w ogóle odkąd wiem o ciąży ,mieszka 150 km stąd i rzadko jeździmy bo nie ma czasu
..Ja w ogóle się nauczyłam że to jest moje życie i nie przejmuje się reakcja innych osób ..Ja mam ze swoją mamą na bakier - bo moja mama w ogóle jest antyrozmnazanie się [emoji6] więc mam nieciekawie, zero wsparcia. Ona jedynie wielbi mojego najstarszego syna to takie jej oczko w głowie, młodszy jest bo jest ,a ja jestem już w ogóle ta zła.
Ja kiedyś bardzo wszystkim się przejmowałam i dla wszystkich chciałam dobrze.. bardzo szybko przekonałam się że Ty się starasz a Ciebie mają w dupie.. i że jeśli liczyć na kogoś to na siebie.. a innych po prostu szanować.
Wyznaczyłam swoje granice, priorytety ;)
Moja mama miała mnie bardzo późno i do dzisiaj nie umiemy się dogadać-dwa inne światy.
 
20180617_195330.jpg Hej dziewczyny ze mnie juz taki baczek sie zrobil
 

Załączniki

  • 20180617_195330.jpg
    20180617_195330.jpg
    311 KB · Wyświetleń: 68
Ja kiedyś bardzo wszystkim się przejmowałam i dla wszystkich chciałam dobrze.. bardzo szybko przekonałam się że Ty się starasz a Ciebie mają w dupie.. i że jeśli liczyć na kogoś to na siebie.. a innych po prostu szanować.
Wyznaczyłam swoje granice, priorytety ;)
Moja mama miała mnie bardzo późno i do dzisiaj nie umiemy się dogadać-dwa inne światy.

To chyba nie ma reguły czy późno czy wcześnie, tylko wszystko zależy od ludzi i charakterów. Moja teściowa miała dokładnie tyle lat co ja teraz jak rodziła mojego męża. I oboje, i ja i on, mamy z nią bardzo dobrą relację, bo po prostu fajna z niej babka. Na wieść o ciąży bardzo się ucieszyła, choć nie powiem, trochę obawiałam się reakcji. W ogóle to u nas w rodzinie nikt się do naszego życia nigdy nie wpieprzał, nie krytykował. Jak potrzebowaliśmy pomocy, to zawsze ją otrzymywaliśmy, bo wiadomo, przez 20 lat wspólnego życia wiele się działo. Chyba mamy szczęście, bo oboje mamy fajne rodziny.

A co do reakcji teściowych, to nie ma co się smucić, nawet jeśli teraz doznały szoku, to wnuki i tak kradną dziadkom serce, więc wszystko się poukłada.
 
To moja teściowa chyba jest wyjątkiem złota babka popłakała się że szczęścia ale wie że długo się staraliśmy to będzie jej 3 wnuk[emoji3]u mnie w rodzinie wszyscy szczesliwi u męża też. Mieszkamy z moja mama i już planuje spacerki na wiosnę itp[emoji3]a cieszę się że mam ją pod ręką bo nigdy nie miałam stycznosci z małymi dziećmi i boje się że sobie nie poradzę bynajmniej dopóki nie zakumam czaczy[emoji16]
 
Ja dziś bylam na krwi i moczu bo za tydzień wizyta[emoji6]wyniki około 15. Zjadłam śniadanie dopiero i jakoś tak nie mdli mnie aż dziwne
 
Cześć dziewczynki ;) jestem już po wizycie ;) dzidziol już ma 1,5cm szok ze tak szybko rośnie ostatnio miał 2,5 mm ;) termin porodu wg miesiączki mi wyznaczyli na 27 stycznia. Mam jakiegoś krwiaka miałyście tez tak ? Dostałam leki muszę jeszcze wykupić.
 
Hej dziewczyny [emoji4] ja dzisiaj tez mialam badanie z krwi, wiec tylko czekalam az wroce do domu bo od wczoraj myślałam o jedzeniu [emoji16] a rano mialam stres bo w trakcie jazdy zepsuł mi się samochod [emoji20] nie moglam wrzucic ani 1 ani 2 biegu, wiec ruszalam z 3 [emoji23] zostawilam samochod pod przychodnia, później z mężem ściągniemy do mechanika. Mam nadzieję ze nie zestresowalam mojego dzidziolka.
Jakie plany na dzis? Ktoras ma wizyte? [emoji4] co gotujecie? [emoji8]
 
Cześć dziewczynki ;) jestem już po wizycie ;) dzidziol już ma 1,5cm szok ze tak szybko rośnie ostatnio miał 2,5 mm ;) termin porodu wg miesiączki mi wyznaczyli na 27 stycznia. Mam jakiegoś krwiaka miałyście tez tak ? Dostałam leki muszę jeszcze wykupić.
Gratuluję [emoji8] musisz uwazac zeby sie nie przemeczac, krwiak moze peknac i niepotrzebnie sie zestresujesz. Trzymam kciuki [emoji8]
 
reklama
Gratuluję [emoji8] musisz uwazac zeby sie nie przemeczac, krwiak moze peknac i niepotrzebnie sie zestresujesz. Trzymam kciuki [emoji8]

Lekarz tez mi powiedział ze mam dużo odpoczywać brać leki żeby się wchłonął. Teraz mam wizytę za dwa tygodnie wiec zerknie jak to wyglada. Zamiast tyć to ja chudnę w dwa tygodnie 1 kg mniej ;) 13 lipca w piątek mam prenatalne usg ;) nie jestem przesadna ;)
 
Do góry