reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczniaki :)

reklama
Jak tam postępy u waszych już wkrótce 1.5 roczniaków? :) pochwalcie się. Mój zaczął bardzo dużo pokazywać palcem. Naśladuje nas we wszystkim sprzątaniu gotowaniu czesze mi włosy karmi misia. Pokazuje niektóre części ciała i obrazki w książeczce. Przytula się do misia, jeździ autkami, próbuje budować z klocków. A co mnie martwi to bardzo mało mówi tylko mama baba i nie. Ale wszystko rozumie i słyszy także czekam na rozwój sytuacji [emoji2] no i dużo gada po swojemu
 
Dziewczyny jak tam jest z jedzeniem u Waszych roczników? Mojej córce nie wiem co odbiło ale jak tylko skończyła rok czyli dwa tygodnie temu to dosłownie ktoś mi dziecko podmienił. Praktycznie nic nie je oprócz mleka, kanapek i parowek. Jak tylko widzi łyżeczkę to od razu macha rękoma i odwraca głowę. Już plakac mi się chce bo już od dwóch tygodni nie je obiadów . Jest na to jakiś sposób? U niej nigdy z jedzeniem nie bylo problemów a teraz nie wiem co jej się stało :-( manna ble, owoce ble, zupa ble, jakiś jogurt ble, owsianka ble, jajecznica bleb
 
Moja jest ostatnio nie do wytrzymania nic nie mogę zrobić bo musze ja mieć przy sobie a najlepiej na rękach ale mam nadzieję ze to przez te okropne zęby idą jej wszystkie trójki i dwie czwórki na raz
 
Dziewczyny jak tam jest z jedzeniem u Waszych roczników? Mojej córce nie wiem co odbiło ale jak tylko skończyła rok czyli dwa tygodnie temu to dosłownie ktoś mi dziecko podmienił. Praktycznie nic nie je oprócz mleka, kanapek i parowek. Jak tylko widzi łyżeczkę to od razu macha rękoma i odwraca głowę. Już plakac mi się chce bo już od dwóch tygodni nie je obiadów . Jest na to jakiś sposób? U niej nigdy z jedzeniem nie bylo problemów a teraz nie wiem co jej się stało :-( manna ble, owoce ble, zupa ble, jakiś jogurt ble, owsianka ble, jajecznica bleb
Może właśnie ząbki jej idą...nie wiem co Ci poradzić...bo mój ma 17 miesięcy i wgl nie je takich rzeczy jak kanapki czy jajecznica czy owsianka czy jogurt. Lubi tylko kaszki i zupki, a tak poza tym to rękami lubi jeść makaron parówki bułkę chleb owoce bakalie biszkopty. A z łyżeczki to zje jedynie kaszkę i zupkę
 
Aaa no i oczywiście trzeba zabawiać. Ma lepsze i gorsze momenty:) sam zje troszkę tylko to co lubi a tak trzeba karmić
 
Coś Ty całymi nocami siedzimy śpi mi na rękach .... My po lekarzu zapalenie jamy ustnej [emoji20][emoji20][emoji20][emoji33][emoji33][emoji27][emoji24]
 
reklama
Do góry