reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Chrząszczyk ja bardzo lubię sprzątać, w sumie to mnie relaksuje nawet. A już najbardziej lubię sprzątać jak jestem wściekła, wtedy od razu mi przechodzi jak się wyładuje na bałaganie ;) po trzecim porodzie wróciłam do domu po 6 dniach i o 22 podłogi myłam jeszcze bo się swieżo przeprowadziliśmy i były brudne i mnie kłuły w oczy :laugh2:
po 3 porodzie dodam po 3 cc wrocilam na 4 dobe i mimo ze byl to 25 grudzien wlaczylam pralke i roziweszalam pranie i tez podloge umylam coprawda mopem wiec sie nie schylalam- a potem ryczalam z bolu ( dodam ze Maz z dwojka Starszych w tym momencie wyskoczyl do tescio na obiad ) gdy wrocil to tak mi nagadal ze hoho
 
reklama
po 3 porodzie dodam po 3 cc wrocilam na 4 dobe i mimo ze byl to 25 grudzien wlaczylam pralke i roziweszalam pranie i tez podloge umylam coprawda mopem wiec sie nie schylalam- a potem ryczalam z bolu ( dodam ze Maz z dwojka Starszych w tym momencie wyskoczyl do tescio na obiad ) gdy wrocil to tak mi nagadal ze hoho
Prania, rozwieszania i prasowania tez sobie nie odmowie...moje ulubione zajecie[emoji4]
 
Hello Girls
Mam młyn w pracy, wykorzystuję, że Dzieci wyjechały na wakacje i stsram się ponadrabiac. Pod koniec czerwca jadą ze mną nad morze.
Ile Ci czasu zostało tego nie wiem. U każdej z nas to różnie...wiec jak to mowia kuj żelazo dopóki jest gorace[emoji38]miłej pracy...tylko nie popadnij w pracoholizm[emoji6]

U mnie trudna decyzja. Miałam problemy w ostatniej ciąży, a jeszcze później konieczna była resekcja szyjki. Na bank musialabym leżeć prawie całą ciążę (czyli długa przerwa w pracy i...),a niestety i tak jest duże prawdopodobieństwo, ze skończyłoby się przedwcześnie.

Prania, rozwieszania i prasowania tez sobie nie odmowie...moje ulubione zajecie[emoji4]
Prać i rozwieszac też lubię, ale całą reszte zdecydowanie nie

Odnośnie AZS współczuje, sama walczę u młodszych. Alergie to wstrętne dziadostwo.
miłego dnia Dziewczyny
 
po 3 porodzie dodam po 3 cc wrocilam na 4 dobe i mimo ze byl to 25 grudzien wlaczylam pralke i roziweszalam pranie i tez podloge umylam coprawda mopem wiec sie nie schylalam- a potem ryczalam z bolu ( dodam ze Maz z dwojka Starszych w tym momencie wyskoczyl do tescio na obiad ) gdy wrocil to tak mi nagadal ze hoho

O ja Cię :surprised: Człowiek robot
 
Dziewczyny jak to jest. Konczy mi sie umowa a jestem na macierzynskim przedłuzonym. Kto bedzie mi wyplacal dalej macierzyńki gdzie mam isc? i czy przysługuje mi ekwiwalent za urlop niewykorzystany bo podczas ciazy bylam na zl i teraz macierzynski?
 
Dziewczyny jak to jest. Konczy mi sie umowa a jestem na macierzynskim przedłuzonym. Kto bedzie mi wyplacal dalej macierzyńki gdzie mam isc? i czy przysługuje mi ekwiwalent za urlop niewykorzystany bo podczas ciazy bylam na zl i teraz macierzynski?

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pierwsze pytanie :dry: Ale jeśli chodzi o drugie to wydaję mi się, że ekwiwalent Ci się należy skoro poszłaś na zwolnienie i w późniejszym czasie nie wykorzystałaś urlopu.
 
reklama
Jak tam leci?!
U mnie ok, starsze weszły w okres względnego spokoju, to moje najmłodsze dokazuje ;) Ma bardzo ciężki czas, czasem wychodzę z siebie ale powtarzam sobie, że to minie, trzeba przeczekać.
 
Do góry