reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki i negatywny test.

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2018
Postów
10
Witajcie mamusie nie wiem czy dobrze trafiłam z wątkiem
1_cmok.gif
od roku staramy się o dzidzie
smile.gif
wiem że będzie nam trudno ponieważ na synka czekaliśmy 4 lata
rolleyes.gif


Otóż 12.06 powinnam dostać @ ale do dziś cisza. Od kilku dni mam dziwnie "wzdety brzuch " tak jak bym była pełna. Bóle podbrzusza czasami lekkie czasami mocniejsze ciągnące w dół. Zawsze przed @ ból piersi był okropny nie dało się nosić stanika ,a teraz nic lekkie pobolewanie nic poza tym. Zmiany nastroju masakra od szczęścia do łez w 10 min
mad.gif
Denerwuje mnie nawet gumką od majtek
mad.gif
A najgorsza ta suchosc,czasami biaława wydzielina.
confused.gif

Robiłam test w dzień planowanej @ i negatywny ,stwierdziłam ok może za wcześnie. Kolejny zrobiłam dziś i nadal nic
confused.gif

Wizytę mam 25.06 ale do tej pory oszaleje
icon22.gif
1_nie.gif
Proszę powiedzcie czy możliwe że jestem w ciąży mimo negatywnych testów? Czy któraś z was tak miała?
confused.gif
 
reklama
Rozwiązanie
Czasem bywają cykle, w których wystąpi dwukrotnie owulacja. Nie prowadziłaś monitoringu, więc teraz tego nikt nie sprawdzi. Pozostaje tylko czas, który wkrótce wszystko wyjaśni.
Chyba nic innego mi nie pozostaje :/
Wczoraj siostra przyszła z dobrą nowina że jest w 5 tyg i tak sobie gdybalysmy jak by to było gdybyśmy były razem :D
Dziękuję za odpowiedź:)
Moim zdaniem w ciąży nie jesteś (o ile masz regularne @). Na pewno warto odwiedzić ginekologa, bo być może są potrzebne leki na wywołanie @.
Czy robiłaś jakieś badania hormonalne?
 
To idź teraz do labu i zrób badanie beta hcg - będziesz miała pewność czy testy się nie mylą.
Czasem tak jest, że psychika nasza tak działa na nasz organizm.
 
Ja powinnam mieć @ jeszcze wcześniej, robiłam 4 testy - wszystkie negatywne. Również suchość i czasami biały śluz. Na wizytę u gin muszę jeszcze czekać kilka dni. Też pobolewa mnie brzuch, a piersi o ile normalnie przed @ bolały, to teraz nic.
 
Mama Nikosia i co u Ciebie? Nadal brak miesiaczki? Ja jeszcze nie jestem po terminie miesiaczki, ale mam dziwny bialy sluz, taki sam sluz mialam w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze. Poza tym nigdy nie widzialam takiego sluzu, dlatego to byl dla mnie wtrazny znak ze cos sie zadzialo. Test zrobilam dzis i jest negatywny.
 
reklama
Cześć
Dziewczyny mają rację bhcg przede wszystkim. Ja okresu nie miałam 2 miesiące (rozrwgulowany po odstawieniu tabletek) 6.06 robiłam bhcg wyszło <100 ciąży niema. Ale podkusilo mnie coś by zrobić kilka dni późnie i wyszło już 15. Niestety skończyło się poronieniem. Trzyma kciuki i powodzenia
 
reklama
Do góry