reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@membaris, nie można się gniewać na kobietę w ciąży.:D A na poważnie, nawet do głowy by mi to nie przyszło i fajnie, że zajrzałaś do nas. Czyli bardziej róż. Cudnie. Jakby były bardziej spodenki to pewnie też bym napisała, że cudnie.
Niemniej jednak, cudnie :)
U mnie dziewczynka na 100%. Kopie, wypina kuperek po lewej i chyba ma się tam dobrze, skoro tak się kokosi.

@Aganiak, bierz, bierz. Jest kreska, nawet bez powiększania i specjalnego wpatrywania się widać. Superowo.

@Dominika000 przyrost jest prawidłowy. W normach się też mieścisz. Jest ok. Nie martw się. Według mnie jest naprawdę ok. Fasolka rozwija się.
 
Dzięki...na żywo widać lepiej....jestem w szoku, poroniłam w styczniu no i mam 40 lat, choć ciąża bardzo chciana mam wielkie obawy. Nie mogę się dodzwonić do mojej gin a od wtorku do wczoraj miałam plamienia I nie wiem czy nie powinnam zwiekszyc dawki duphastonu, teraz brałam po dwie na plamienia przed miesiaczka i nie wiem czy nie zwiększyć do trzech...
 
@membaris super że jesteś. Brakowało mi Ciebie :-) a imię już wybraliście?? Już chyba nie zajmujesz się dziećmi tylko wypoczywasz sobie?

@Aganiak ja też tam widzę kreseczke. Gratulacje

Mi dziś Pani przyniosła 6kg jagód. 2kg suszę na te pierońskie jelitówki, część się mrozi, a część na jagodzianki. Będę jutro robić. Ale przez moją fobie to myjąc je zamiast na jagody patrzyłam na moje ręce czy aby nic po nich nie chodzi. Musiałam się aż wykąpać bo mnie wszystko swedziało. Nie ma jak sobie wkręcić. Do tego wisnie pestkowałam i dżem robiłam. Dwa dni temu robiłam też ale drylownica nie ręcznie i szlak mnie trafił bo jakaś pestka się zblendowala i dżem do wyrzutu. No i brakło mi sił bo.i zakupy dziś były i pranie...
 
@muza_ton, no właśnie, ja robiłam czereśnie z drylownicą to też niektóre z pestkami szły. Tylko ja nie blendowałam, bo to było na konfitury. Najwyżej ktoś będzie miał niespodziankę. :baffled:
W ogóle to sporo tych przetworów robisz.
Ja jeszcze tylko ogórki muszę. Koper już odpowiedni, więc zrobię.
A z tym koprem, mąż się udał.

Tydzień temu byliśmy na rynku i tak zastanawiałam się czy ogórków nie kupić do zrobienia, ale mówię do męża, że za tydzień, to już będzie swój koper.
Wczoraj poprosiłam męża żeby mi koperku do zupy przyniósł.
-Ile?
-No trochę, do smaku.
-Czyli?
-Eh...10 takich gałązek.
Przyniósł z korzeniami dwie łodygi, z gniazdami nasiennymi.
-Zamiast dziesięciu to dwa duże masz.
-To były do ogórków, takich gałęzi nie daje się do zupy.
-Myślałem, że to bez różnicy.
Następnym razem to mu narysuję chyba, albo zasuszę jedną gałązkę w całości i będę dawać na wzór. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@witch84 a czy możliwe żeby przy implantacji bolał brzuch jak na @ ?? I oba jajniki na zmianę??
Możliwe, u mnie też tak było.
W miarę ok.. Bardziej jestem wkurzona że każdy co chwile pyta czy już urodziłam.
Rozumiem Cię kochana... Ja myślałam że w którymś momencie ubije jaknie ktoś Jeszce raz spyta czy już...
Jest nie tylko ok jest super. Zmień lekarza bo ewidentnie jest dziwny.
Dziewczyny, czy tylko ja widzę jasną kreskę? Dziś 25 dzień cyklu,test zrobiłam po południu, bo dzisiaj wieczorem miałam brać ostatni duphaston.... ale chyba jednak będę go brać nadal ....Zobacz załącznik 870024
Ja też widzę ja też :-D

@Margosia ja zaszlam po 10 Msc od zabiegu, ale... Ja po pierwsze robiłam badana, zbojalam homocysteine pp 4 dostałam dopiero zielone światło... No i tak trwało to jeszcze 6 miesięcy. Dzisiaj Miśka ma już ponad 9 miesięcy :-)
 
Do góry