reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam dziewczynki, chcialam zapytac czy przy nieudanym crio z jakis lekow trzeba schodzic stopniowo? Malo sie udzielam, ale czytam Was sumiennie i wydaje mi sie, ze kiedys ktos pisal o estrofemie ... ja biore 3x1. U mnie nastepna porazka ehhh.... :(trzymam za Was wszystkie kciuki ✊
 
Witam dziewczynki, chcialam zapytac czy przy nieudanym crio z jakis lekow trzeba schodzic stopniowo? Malo sie udzielam, ale czytam Was sumiennie i wydaje mi sie, ze kiedys ktos pisal o estrofemie ... ja biore 3x1. U mnie nastepna porazka ehhh.... :(trzymam za Was wszystkie kciuki [emoji110]
[emoji20] bardzo mi przykro[emoji20] [emoji20] rozumiem ze to ostateczna diagnoza, powtarzalas juz bete i dalej nic?
Mi lekarz przy pustym jaju plodowym kazal od razu odstawic progesteron i heparyne. Ale wtedy nie bralam juz estrofemu ani encortonu, wczesniej schodzilam z nich stopniowo, gdy jeszcze wydawalo sie ze jest wszystko ok.
Badz dzielna Kochana [emoji173]
 
[emoji20] bardzo mi przykro[emoji20] [emoji20] rozumiem ze to ostateczna diagnoza, powtarzalas juz bete i dalej nic?
Mi lekarz przy pustym jaju plodowym kazal od razu odstawic progesteron i heparyne. Ale wtedy nie bralam juz estrofemu ani encortonu, wczesniej schodzilam z nich stopniowo, gdy jeszcze wydawalo sie ze jest wszystko ok.
Badz dzielna Kochana [emoji173]
Raczej juz ostateczna :( i narazie już kończąca moje starania przynajmniej na jakis czas... (dwie procedury, 5 transferów, i tylko jedna ciąża pozamaciczna). Mam tez medrol ale to napewno pomału bede go odstawiać z poprzedniego doswiadczenia. Dziekuje za dobre słowa
 
Witam dziewczynki, chcialam zapytac czy przy nieudanym crio z jakis lekow trzeba schodzic stopniowo? Malo sie udzielam, ale czytam Was sumiennie i wydaje mi sie, ze kiedys ktos pisal o estrofemie ... ja biore 3x1. U mnie nastepna porazka ehhh.... :(trzymam za Was wszystkie kciuki ✊
Ja odkladalam wszystkie leki zawsze po negatywneh becie od razu. A ktore to Wasze podejscie?
 
reklama
Raczej juz ostateczna :( i narazie już kończąca moje starania przynajmniej na jakis czas... (dwie procedury, 5 transferów, i tylko jedna ciąża pozamaciczna). Mam tez medrol ale to napewno pomału bede go odstawiać z poprzedniego doswiadczenia. Dziekuje za dobre słowa
Daj sobie czas. Na odpoczynek, oderwanie od tematu ivf, zorganizowanie funduszy. Moze poszukanie innej kliniki? Jak bedziesz gotowa, pelna nowych sil wrocisz do walki. Ale to nie teraz. Sciskam mocno [emoji173]
 
Do góry