reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Syl92 ja też mam PAI-1 nieprawidłowy teraz biorę Folian i clexane i w końcu po trzech poronieniach na wczesnym etapie teraz póki co jest wszystko ok.Jestem pełna nadziei i Tobie życzę tego samego.
@agula26 teraz coraz starsze kobiety rodzą dzieci ja sama mam 40 nie mam dzieci ale próbuję dalej.Ryzyko jest zawsze i młode kobiety rodzą chore dzieci taka jest natura.Zresztą mnie mama urodziła jak miała 40 lat a to przecież były inne czasy nie było takich badań jak teraz itd.A poza tym każdy decyduje za siebie a co inni myślą to już ich problem.
Dziewczyny ma pytanie bo wyszły mi w moczu ketony 10 mg/dl norma jest 0.Wymiotuję i za bardzo nie mogę jeść staram się na siłę,schudłam z kg.Czytałam że to przez małą ilość węglowodanów w diecie.Czy miałyście podobnie? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą a tu TSH wyszło 0,327 trochę niskie prawda?Myślę za tydzień powtórzyć mocz i zrobić dodatkowe badania tarczycy.Co o tym myślicie?
 
reklama
@Syl92 dzięki ! Mocno w to wierzę!Homocysteinę masz chyba trochę za wysoką powinna być poniżej 7.Wydaje mi się że musisz brać Folian ja biorę firmy Solgar.Ja homocysteiną mam w normie ale mam takie zalecenia od pani genetyk.
 
Homocysteine mam 9,59..czym się ją zmniejsza??
@kasiula222 Nie ma innej opcji:) Musi być dobrze:)
@Irenaa Biedna się wycierpiałaś,ale teraz doczekasz się swojego maleństwa :)) Musi być już dobrze:*
Homocysteine ja zbilam kwasem foliowym metylowanym . Miałam ponad 4 .5 ale się nie udało .Brakowało chyba tego zestawu acard i heparyna ..
 
Dziewczyny nie jesteście stare! Ja mam 40 lat, troje dzieci , w styczniu poronienie a to moje testy[emoji5] ten wyżej z piątku , na dole dzisiejszy. W poniedziałek idę na betę ...mam nadzieję na szczęśliwy finał ale podchodzę do tego spokojnie co ma być to będzie i tak nie mam na to wpływu, tylko spokoj i pozytywne myślenie[emoji6] Zobacz załącznik 870459
Gratulacje.
Szczęśliwej i nudnej,książkowej ciąży życzę.
Też myślę że na niektóre zdarzenia nie mamy zupełnie wpływu ale wiadomo po stratach strach jest zawsze...
 
@Syl92 ja zbilam folianami swansona b12 i b6. Miałam takie zalecenia od genetyka. Dodatkowo biorę sobie jeszcze choline i inozytol bo to też dobrze działa :-)
 
reklama
Do góry