reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród - szpitale

reklama
@Blanla8 Bliźniaki! [emoji7][emoji7][emoji7] Ale cudownie :) Pierwsze dzieciaczki czy już jakieś masz?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Blanla8 Bliźniaki! [emoji7][emoji7][emoji7] Ale cudownie :) Pierwsze dzieciaczki czy już jakieś masz?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje pierwsze dzieci i podobno parka na 90%
Integral dopiero zaczynam 16 tydzień, więc terminu dokładnego nie mam. 40 tydzień będzie ok 16 stycznia, ale bliźniaki przychodzą na świat szybciej. Pewnie sylwestra będą już ze mną świętować.
 
Super ogromne gratulacje. Ja juz po porodzie wlasnie w usk. Opieka super!!! Goraco polecam.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Dziewczyny,poradzicie u kogo prowadzic ciaze wysokiego ryzyka?
Chodzi mi o ginekologa poloznika,ktory pracuje w ktoryms ze szpitali Warszawska lub USK.
 
Ja polecam Ci szczerze szpital USK. Tam przyjmują lekarze z prywatnych klinik ( Arciszewscy). Opieka super. Moja siostra prowadzila tam ciąże i była mega zadowolona z lekarza.
 
reklama
Ja polecam dr Kucia lub prof. Laudańskiego z USK. Leżałam 3 tygodnie na patologii ciąży i tylko im ufałam i byli bardzo konkretni. Widziałam ich codziennie. Nie straszyli pacjentów, bo niektórzy lekarze mają specyficzne poczucie humoru. Chodziłam prywatnie na wizyty, bo byłam w ciąży bliźniaczej, więc chciałam mieć najlepszą opiekę i USG jak trzeba.
 
reklama
Do góry