reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usługi kurierskie

Dołączył(a)
14 Lipiec 2018
Postów
1
jak wysyłacie różne rzeczy? Czy bezpiecznie jest skorzystac z usług kurierskich? Jak to wyglada jak przesyłka zostanie uszkodzona? I jakie sa ceny takich usług?
 
reklama
Wszystkie informacje znajdziesz na stronach przewoźników.
Wg mnie korzystanie z usług kurierskich jest bezpieczniejsze niż korzystanie z poczty polskiej.
Ceny usług dostępne są na stronach firm kurierskich.
A co się stanie jak przesyłka zostanie uszkodzona - to zależy od wartości przesyłki i czy była ubezpieczona (wypełniając formularz możesz zadeklarować wartość przesyłki).
 
Kurier to pewniak ze cos dojdzie. Placisz do 15zl za przesylke poczta polska jest drozsza. Ja mam kolege ktory jest kierowca kurierem.Dzwonie do niego ze mam do wyslania towar ten mi przywozi list przewozowy placena miejscu i kwita. Z poczta mialam rozne przygody. Wysylalam kurtke najtansza przesylka i szla tydzien!!juz sie balam ze zagubili
 
Do góry