reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

Lubię Świnoujście chociaż w miejscowości denerwuje mnie trudny dojazd. Trzeba dostać sie na miejsce promem i pierwszeństwo zawsze maja osoby, ktore tam mieszkają....O wiele lepiej wypoczywało mi sie w Międzyzdrojach. Jest czysto , ładnie i noclegi mozna sobie wynająć w dobrej cenie. Szczególnie jeśli wynajmujecie sobie apartamenty. Polecam tutaj szczególnie apartamenty Sun&Snow. Na stronie jest wiele mieszkań w bardzo dobrym standardzie. Szczegolnie jeśli weźmie się pod uwagę niskie ceny.

Czy ktoś z Was tak na marginesie był moze we Władysławowie? Co mozecie napisać na temat tej miejscowości? Warto jest się tam ogólnie wybrać czy nie?
 
reklama
Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca w Ustce z półrocznym dzieckiem? Restauracje gdzie można smacznie zjeść? Wybieram się 3 marca. Nocleg już mam.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w tym roku w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. ma bardzo wysokie standardy, we trójkę mieliśmy spory pokój, mamy 3 letniego synka i za niego nie płaciliśmy miał darmowy pobyt :) W hotelu jest np. spa, basen, dyskoteka :D Dają tam bardzo dobre jedzenie, jestem wybredna więc skoro tak piszę to naprawdę musiało być dobre :p
Dzięki. Byłam tam na basenie ... nie przypadł mi do gustu..
Było mało ludzi więc wszystko wyłączone.. dopiero jak wycieczka starszych osób weszła to włączyli rurę i resztę... czułam się tam jak w sanatorium .. nie moje klimaty..
Za to restauracja w której była M.Gesler super... pyszne jedzonko... Tawerna ... zakochałam się w malunach pod kruszonką
 
www.muza-leba.pl zawsze chciałam wyjechać do Łeby ze względu na wydmy, a pokój w Muzie nie dość, że w konkurencyjnej cenie to również z możliwością wstawienia przez gospodarza łóżeczka turystycznego i wanienki, na podwórku plac zabaw i grill. Jedyne co radzę zabrać w zapasie to dodatkową buteleczkę kremu do opalania. My trafiliśmy na piękna pogodę, a plaża przyciągała jak magnes, dla małych dzieci koniecznie filtr 50SPF (Chicco lub inna sprawdzona marka).
 
Poszukuję miejscówki na weekend, wakacje gdzie dziecko może się wybiegać, zwierzątka pokarmu, plac zabaw. Najlepiej jakaś agroturystyka z wyżywieniem. Polecicie cos ?
 
Do góry