reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny muszę się wyzalic kupiłam wanienke w środę i doszła paczka w piątek .
Paczka doszła dpd ok zapakowalam do samochodu i tak lezala do soboty .
Fakt lekka pomyślałam i przyniosłam do domu .

Otwieram i pusta!!!
Dostałam szoku ponad 130 zł A tu pusty karton oklejony itp nie wiem czy to jakieś jaja czy ktoś okradł paczkę .
Napisałam do gościa żeby sprawdził czy wogole mi wkładali tam wanienke i żeby wogole to wyjaśnil bo pójdę na policję w poniedziałek i wystawie my negatyw jakiego świat nie widział.
Niewiadomo czy oszukał czy co bo 99 procent pozytywy...kurde jestem zła...
Jak to wogole możliwe jest ;/

Kupiłaś na Allegro czy przez jakąś stronę?
W sumie to nie ma znaczenia, tak czy inaczej powinni Tobie dosłać wanienkę lub zwrócić pieniądze.
 
reklama
Dziewczyny muszę się wyzalic kupiłam wanienke w środę i doszła paczka w piątek .
Paczka doszła dpd ok zapakowalam do samochodu i tak lezala do soboty .
Fakt lekka pomyślałam i przyniosłam do domu .

Otwieram i pusta!!!
Dostałam szoku ponad 130 zł A tu pusty karton oklejony itp nie wiem czy to jakieś jaja czy ktoś okradł paczkę .
Napisałam do gościa żeby sprawdził czy wogole mi wkładali tam wanienke i żeby wogole to wyjaśnil bo pójdę na policję w poniedziałek i wystawie my negatyw jakiego świat nie widział.
Niewiadomo czy oszukał czy co bo 99 procent pozytywy...kurde jestem zła...
Jak to wogole możliwe jest ;/
Obawiam się że jak nie otworzyła paczki przy kurierze to może być problem. Pamiętajcie dziewczyny żeby otwierać paczki i od razu pisać protokół przy kurierze bo później może być ze sobie wyjelas i domagasz się zwrotu kasy. W pracy mam punkt odbioru przesyłek jednej z firm kurierskich i powiem że różne się zdarzają sytuacje
 
Hej dziewczeta! Pozwole sobie dolaczyc do watku. Chcialabym byc na biezaco z waszymi nickami, terminami i historiami, niestety az 1300 stron czytac nie bede, no way!
Jutro stuknie mi 24 tc, termin 11go listopada, bedzie chlopiec- imienia poki co brak
Wczesniej stracilam 2 ciaze, 8/9tc w 2016 i 2017 roku, dlatego nadal troche niesmialo podchodze do tematu, chociaz teraz juz mam nadzieje wielka bo tez i ciaza jest juz „powazna”
Badan zadnych niestety nie mialam, w UK o to ciezko, dopiero przy trzecim poronieniu na takie kieruja wiec mam sekretne porozumienie z ginekologiem z Polski (online) ktory zapobiegawczo przepisal mi duphaston- juz od kilku tygodni odstawiony, a teraz nadal jade na luteinie 2x dziennie + zastrzyki z heparyny 1x dziennie + kwas foliowy 5mg i „normalne ciazowe” witaminy.
Poczytam sobie troszke wstecz, ale moze ktoras z was sie nudzi i ma ochote napisac mi termin porodu, imie malucha? Jak u was przebiega ciaza? U mnie 15,5 tygodnia rzyganko CODZIENNIE wieczorem -4kg przez ten czas. Od 16tc do teraz mam 3,5/4kg na +
Jak jest u was?
 
No wiesz, pudełko zapakowane zaklejone mało tego info że nie rzucać bo szkło...I wszystko wyglądało idealnie jak zapakowane...
Wątpię żeby kurier mi wanienke zwinal bo jeździ dosyć długo ...
Fakt wymymlane te paczki ale w miarę całe...:( pójdę na policję ,słowo na słowo ciężarna sobie nie wymyśliła że nie dostała wanienki na ciul mi dwie:( nie mam ani jednej jestem zła ..
Prowadzi handel dosyć drogimi rzeczami zakładam więc że ma kamery na magazynie bo ja się pytam jak KUR...można zapakować puste pudełko. I czemu mi akurat kurde.
Czekam Na wyjaśnienie bo pójdę na policję to oszustwo wyłudzenie i mam świadków że było puste pudełko . Także gdzieś to mam .
Jestem zła ..:(
Na allegro od sprawdzonego sprzedawcy...uwierzycie:(

Poczekaj co odpisze, później zgłoś na Allegro. Ale jeżeli to jakiś wiekszy sklep na Allegro, to ma kamery, po za tym to łatwo sprawdzić, robi się inwentaryzacje danego produktu, znajduje się ta dodatkowa sztuka i już u klienta [emoji4] tak przynajmniej robią porządne sklepy.
 
Hej dziewczeta! Pozwole sobie dolaczyc do watku. Chcialabym byc na biezaco z waszymi nickami, terminami i historiami, niestety az 1300 stron czytac nie bede, no way!
Jutro stuknie mi 24 tc, termin 11go listopada, bedzie chlopiec- imienia poki co brak
Wczesniej stracilam 2 ciaze, 8/9tc w 2016 i 2017 roku, dlatego nadal troche niesmialo podchodze do tematu, chociaz teraz juz mam nadzieje wielka bo tez i ciaza jest juz „powazna”
Badan zadnych niestety nie mialam, w UK o to ciezko, dopiero przy trzecim poronieniu na takie kieruja wiec mam sekretne porozumienie z ginekologiem z Polski (online) ktory zapobiegawczo przepisal mi duphaston- juz od kilku tygodni odstawiony, a teraz nadal jade na luteinie 2x dziennie + zastrzyki z heparyny 1x dziennie + kwas foliowy 5mg i „normalne ciazowe” witaminy.
Poczytam sobie troszke wstecz, ale moze ktoras z was sie nudzi i ma ochote napisac mi termin porodu, imie malucha? Jak u was przebiega ciaza? U mnie 15,5 tygodnia rzyganko CODZIENNIE wieczorem -4kg przez ten czas. Od 16tc do teraz mam 3,5/4kg na +
Jak jest u was?
Witaj :)
Na pierwszej stronie masz listę wszystkich listopadowek i myślę że ciebie też dita dopisze ;)
Rozumiem że tym razem z maluszkiem wszystko ok a jak ty się czujesz? Pracujesz?
 
No sądzę że jak sprzedają bujaki po 1500 zl to muszą mieć kamery zwłaszcza że to spory sklep i naprawdę mają masę produktów i to nie tanich...
I napisałam żeby sprawdzili kamery oraz magazyn bo dla mnie to sytuacja tragiczna!
Ale staram się myśleć świadomie, że może ja jedna na tysiące ludzi (komentarzy) miala takiego pecha

Takie rzeczy się zdarzają, sporadycznie ale się zdarzają.
 
Hej dziewczeta! Pozwole sobie dolaczyc do watku. Chcialabym byc na biezaco z waszymi nickami, terminami i historiami, niestety az 1300 stron czytac nie bede, no way!
Jutro stuknie mi 24 tc, termin 11go listopada, bedzie chlopiec- imienia poki co brak
Wczesniej stracilam 2 ciaze, 8/9tc w 2016 i 2017 roku, dlatego nadal troche niesmialo podchodze do tematu, chociaz teraz juz mam nadzieje wielka bo tez i ciaza jest juz „powazna”
Badan zadnych niestety nie mialam, w UK o to ciezko, dopiero przy trzecim poronieniu na takie kieruja wiec mam sekretne porozumienie z ginekologiem z Polski (online) ktory zapobiegawczo przepisal mi duphaston- juz od kilku tygodni odstawiony, a teraz nadal jade na luteinie 2x dziennie + zastrzyki z heparyny 1x dziennie + kwas foliowy 5mg i „normalne ciazowe” witaminy.
Poczytam sobie troszke wstecz, ale moze ktoras z was sie nudzi i ma ochote napisac mi termin porodu, imie malucha? Jak u was przebiega ciaza? U mnie 15,5 tygodnia rzyganko CODZIENNIE wieczorem -4kg przez ten czas. Od 16tc do teraz mam 3,5/4kg na +
Jak jest u was?
Cześć Magda, widzę, że grono dziewczyn z UK nam się powiększa, fajnie [emoji4] ja tez mieszkam w Szkocji, termin mam na 7 listopada a czekamy na córeczkę- Zosie [emoji4] mamy wątek brzuszkowy i taki ze zdjęciami z usg, możesz wstawiać tam swojego Maluszka [emoji4]

Super ze nadal dołączają do nas nowe mamusie, mimo, że już wszystkie jesteśmy za połową [emoji3]
 
No wiesz, pudełko zapakowane zaklejone mało tego info że nie rzucać bo szkło...I wszystko wyglądało idealnie jak zapakowane...
Wątpię żeby kurier mi wanienke zwinal bo jeździ dosyć długo ...
Fakt wymymlane te paczki ale w miarę całe...:( pójdę na policję ,słowo na słowo ciężarna sobie nie wymyśliła że nie dostała wanienki na ciul mi dwie:( nie mam ani jednej jestem zła ..
Prowadzi handel dosyć drogimi rzeczami zakładam więc że ma kamery na magazynie bo ja się pytam jak KUR...można zapakować puste pudełko. I czemu mi akurat kurde.
Czekam Na wyjaśnienie bo pójdę na policję to oszustwo wyłudzenie i mam świadków że było puste pudełko . Także gdzieś to mam .
Jestem zła ..:(
Na allegro od sprawdzonego sprzedawcy...uwierzycie:(

A taśma była z firmy kurierskiej czy zwykła ze sklepu? Co to za firma? Jaka jest waga paczki zgłona na liścię przewozowym?

Allegro ma program ochrony kupujacyh, kasę otrzemasz jak zgłosisz sprawę na policję.
Na pewno da się temat wyjasnić ze sprzedającym, jemu zalezy na dobrych opiniach i pewnie pomoże wyjaśnić temat.
 
Hej dziewczeta! Pozwole sobie dolaczyc do watku. Chcialabym byc na biezaco z waszymi nickami, terminami i historiami, niestety az 1300 stron czytac nie bede, no way!
Jutro stuknie mi 24 tc, termin 11go listopada, bedzie chlopiec- imienia poki co brak
Wczesniej stracilam 2 ciaze, 8/9tc w 2016 i 2017 roku, dlatego nadal troche niesmialo podchodze do tematu, chociaz teraz juz mam nadzieje wielka bo tez i ciaza jest juz „powazna”
Badan zadnych niestety nie mialam, w UK o to ciezko, dopiero przy trzecim poronieniu na takie kieruja wiec mam sekretne porozumienie z ginekologiem z Polski (online) ktory zapobiegawczo przepisal mi duphaston- juz od kilku tygodni odstawiony, a teraz nadal jade na luteinie 2x dziennie + zastrzyki z heparyny 1x dziennie + kwas foliowy 5mg i „normalne ciazowe” witaminy.
Poczytam sobie troszke wstecz, ale moze ktoras z was sie nudzi i ma ochote napisac mi termin porodu, imie malucha? Jak u was przebiega ciaza? U mnie 15,5 tygodnia rzyganko CODZIENNIE wieczorem -4kg przez ten czas. Od 16tc do teraz mam 3,5/4kg na +
Jak jest u was?

Hej Magda!
Mamy ten sam termin i u mnie też siurak![emoji16]
 
reklama
Witajcie gratulacje za Wasze wizyty ;)
Witam nowe koleżanki ;)
Dziewczyny piszecie o rozstępach itp. u mnie w pierwszej i jak na razie w tej brak.Pojawiły się ostatnio na nogach pajączki muszę zgłosić doktorowi bo ponoć coś się na to bierze.Nie znam się tyle co poczytałam w necie.Jeśli ktoś ma pajączki czy smarujecie to czy łykacie jakieś tabletki ?Oby nie szalały sobie za dużo po ciele bo nie są ładne :no:
Sporo osób mieszka poza krajem i spełnia swoje marzenia ja jestem osobą co nie wyobrażam sobie wyjechać na stałe gdzieś w jakieś piękne miejsce i zamieszkać.Praca,dom,rodzina sytuacja materialna ugruntowana może dlatego człowiek nie myślał o wyjeździe.Najważniejsze jest to że jak jesteście szczęśliwi to tylko to się liczy i nie ważne gdzie ;)
Miłej niedzieli Wam życzę :)
 
Do góry