reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No ja się akurat nie zgadzam z tym, że ten miśkowy nadaje się do samochodu ;) Do fotelika dziecko musi być ubrane obcisło, z pasami idącymi blisko ciała, a w obszernym futerku nie uzyskasz tego efektu.
Zależy jakie futerko - w kombinezonie który mam nie ma luzow, nie jest obszerne. Jak znajdę zdjęcie synka to wrzucę o co mi chodzi.
 
reklama
To w co ty ubierasz do fotelika w aucie ?
Różnie, na przykład body z długim + ciepła bluza, zapinam pasy i owijam kocem po sam nos. W aucie potem rozchylam koc i zdejmuję czapkę, jak wnętrze się już nagrzeje.

Zależy jakie futerko - w kombinezonie który mam nie ma luzow, nie jest obszerne. Jak znajdę zdjęcie synka to wrzucę o co mi chodzi.
Jak nie ma, to spoko :) Ale ten granatowy ze Smyka wygląda na dość obszerny. Jeśli nie jest, to zwracam honor :D


Taki przykład z internetu o ubieraniu do fotelika...
swaddlingintheseat.png
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mam ten niebieski ze smyka rozm 62 :) no i wlasnie wyobrażam sobie, że on bedzie na wyjście ze szpitala. Ale teraz z tym zapinaniem pasów w foteliku to mam zamęt... czyli co, wypadałoby dziecko w aucie szybko z tego rozebrać i włożyć do fotelika i owijac az trzema warstwami...? Wiadomo ze w aucie sie nagrzewa nawet do 20 kilku stopni, dziecko sie chyba ugotuje?
 
Mamusie, czy to normalne, żeby przez 19tyg przytyć tylko 1kg?:o stanęłam wczoraj na wadze i ledwo +1kg, normalnie przy tej diecie to miałabym minimum +3kg... metabolizm przyspieszył czy co... :)
 
Mamusie, czy to normalne, żeby przez 19tyg przytyć tylko 1kg?:o stanęłam wczoraj na wadze i ledwo +1kg, normalnie przy tej diecie to miałabym minimum +3kg... metabolizm przyspieszył czy co... :)
Dzidzius Ci zabiera pewnie ta kaloryczność [emoji6] to sie ciesz ze tak mało. Ja mam +6[emoji33]
 
Ja tez mam ten niebieski ze smyka rozm 62 :) no i wlasnie wyobrażam sobie, że on bedzie na wyjście ze szpitala. Ale teraz z tym zapinaniem pasów w foteliku to mam zamęt... czyli co, wypadałoby dziecko w aucie szybko z tego rozebrać i włożyć do fotelika i owijac az trzema warstwami...? Wiadomo ze w aucie sie nagrzewa nawet do 20 kilku stopni, dziecko sie chyba ugotuje?
Trzema nie musisz, zdjęcie to przykład w razie zimna, żeby w ogóle dostać się do auta :) Wiadomo, że w trasie się malucha odkrywa, rozpina itp.
Ja co do tych kombinezonów ze Smyka nie chcę siać terroru, że się nie nadają, tak pomyślałam na oko, bo wyglądają na grube, ale jeśli ktoś ma i mówi, że będzie ok, to nie będę się kłócić, bo w rękach tego nie miałam :D Ale jeśli trafi Ci się maluch, a Ty masz rozmiar 62, to może być za luźny na odbiór ze szpitala. Wiem, bo sama się przeliczyłam z rozmiarem i z wielkimi wyrzutami sumienia wiozłam dziecko ze szpitala w luźnym kombinezonie na rozmiar 62.
 
Dzień dobry tak poza tym [emoji6]
Całą noc nie spalam bo jeszcze mielismy wymianę zdań. Oczywiście moj mąż jest mistrzem w robieniu na złość i zebym sie wkurzyla pozwolil psu wejsc na łóżko. A jeżeli chodzi o to to nigdy nie odpuszcze. To juz ja wole sie rozwiezc niz pozwalac zeby pies na lozku leżał. Juz i tak on wie co sadze o psie w domu. Ale pomijam ten temat bo zaraz ochrzan dostanę od Was. Wiec koniec tematu psa. Jestem niewyspana, bolal mnie całą noc brzuch az spakowalam sie do szpitala na wszelki wypadek. Ale juz teraz lepiej. Jędruś daje kopniaki to u Niego wszystko dobrze. Weekend mam okropny. Myślę co by tu dzis robić [emoji23][emoji23][emoji23] pogoda upalna chociaz tyle dobrze. Milej niedzieli kochane[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Dzień dobry [emoji4]
Ja wczoraj zasnęłam raz dwa [emoji6]
Dziś mamy mieć gości .

Co do wagi na czczo +4kg [emoji4] tyle że mi to pasuje bo ja ogólny suchar niech mała sobie czerpie
 
reklama
No wlasnie ja bylam przekonana, ze bede tyć bo waga początkowa to 71-72kg przy 175cm, wiec nie jestem jakas super szczupła. No nic, bede dalej obserwować ;)
 
Do góry