reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ewela2805

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2017
Postów
1 393
Czy któraś z mam ma lub miała wózek firmy "Hot Mom" ? Bardzo mi się podoba ale zastanawiam się czy jest dobry.. Może któraś z mam może to z czystym sercem polecić ? [emoji4] Na początku chciałam wózek Cybex, później zobaczyłam ten no i tak mi się spodobał..

Dziękuję za wszelkie informacje !!!
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji847]
Screenshot_20180702-190415~2.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180702-190415~2.jpg
    Screenshot_20180702-190415~2.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 1 711
reklama
3w1 Camarelo Carera
Ja mam po pierwszym synku beżowo brązowy i jestem z niego mega zadowolona kupowałam nowy w sklepie Pani była tak uprzejma że jak był do odbioru A jeszcze nie urodziłam to zostawiła to dla mnie na magazynie dopiero jak mały przyszedł na świat mąż z siostrą pojechał po niego brat mi zafundował i teraz jestem w drugiej ciąży zostawiłam go bo chciałam mieć w przyszłości drugie dziecko i specjalnie wybierałam kolor uniwersalny że w razie jak bym miała druga dziewczynkę to żeby nie kupować jestem w aktualnie w ciąży mam termin na 10stycznia ale porzyczalam na tydzień sasiadce no i wyprany zawinienty czeka na styczeń w garażu jestem mega zadowolona bo gondola jest wysoko nie trzeba się po dziecko schylac leka aluminiowa rama i pompowane koła amortyzacja fajnie dziecko idzie po bujać i przede wszystkim co jest super że gondola jest duża i dziecko może długo w niej pojeździć i można tam gdzie ma główkę dźwigać że nie leży dziecko całkiem na płasko więc nawet nie potrzebuje podusi tam do wózka oglądałam dużo wózków ale ten wzięłam że wglądu na dużą gondole i leki stelaż Pani w sklepie nawet pozwoliła mi po jeździć nim jak mi się prowadzi i dawała mi sprawdzać inne wózki i jednak on był naj lepszy który mi się spodobal i dużo widzę po mieście te wózki od momentu zakupu Basiunia
 
Do góry