reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly na siadania i kolacje

aNusia90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2017
Postów
266
Drogie mamy poratujcie jakimis pomyslami na kolacje i sniadania. Mloda stanowcze nie mowi wszelakim kaszkom. Jak narazie żadnych alergii nie ma je "prawie wszystko"
 
reklama
A ile ma córeczka?
Moja 9 mc skonczone. Je owsianke lub manne na wodzie z owocami, nalesniki z owocami, muffiny śniadaniowe owsiane, placuszki owsiane, omlet, chlebek, warzywa, jajecznica. Tylko u nas alergia na mleko wiec kombinuje z przepisami. Moze jest tak jak u nas że mała musi dostac cos do samodzielnego jedzenia,resztę podaje ja ale musi cos chociaz trzymac zeby było że je sama :)
 
Owsianka
Płatki owsiane mielę wg potrzeby (zalezy od ząbkow). W 180 ml wody rozpuszczam 2 kopiate lyzki platkow i gotuje ze 3 minuty. Czasem dodaje 6 miarek mleka podaje z owocami.

Placuszki
Miksuje banana, jajko z odrobina wody (oryginalnie mleko) i płatkami owsianymi (na oko). Ja smazę na suchej patelni. Mozna podać z owocami czy jogurtem

Ja z chęcia przyjmę przepisy na warzywne śniadanko (moze jakies muffiny?)
 
Ja też polecam alaantkowe blw, bardzo dużo pomysłów na każdy posiłek. Mój dwulatek na śniadanie przeważnie je płatki jaglane, owsiane na mleku, budyń jaglany, omlet owsiany (płatki banan jajo zmiksowane i na patelnię), placki z kaszy manny, babeczki z kaszy manny, jajecznicę. Przepis na babeczki warzywne jest na blogu alaantkowe.
 
Do góry