reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia @smerfik88 @maa821 cudnie, ze z krasnalkami wszystko supcio!
@iveo @magda1208 czas leci, oby wszyystko bylo nadal jak nalezy:)
@bertha doskonale znam to uczucie, ta iskierke zazdroski, ktora gryzie nasza swiadomosc i rani serduszko, jednoczesnie dajac nikla nadzieje, ze i nam sie uda...
@Porzeczka1234 ewidentnie spartolona stymulacja, zle dobrany protokol... a pani GK ktora miala byc moja nadzieja rzucila na wizycie tekstem, ze zarodki przestaly sie rozwijac ewidentnie ze wzgledu na czynnik meski (stanely w 3 dobie). Tymczasem u nas nasienie super poza obnizona mofro (ale bralismy dodatkowo msome ktore mialo wyeliminowac ten problem), a seminogram z dnia punkcji czyli rowniez zapladniania bez zarzutu...
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko :*
 
reklama
Z wiekiem na razie nikt mnie nie przebija ;) w listopadzie 41. Chociaż zachowuję się czasem jak 21, wiec średnia wychodzi mi 31 :p:p:p
@maa821 super ! :* trzymam kciuki aby maly siedzial jak najdłużej.

@marshia pieknie... ! [emoji7]
Pozytywne masz nastawienie to odmladza ;))


@Smerfik u mnie... no jakos leci. Dzis jestem po wizycie u psychologa wiec znow dostalam skrzydel i sie usmiecham. W czwartek wizyta u ginekologa. Zobacze jakie bedzie jej zdanie na to czy moge dzialac od wrzesnia... ale i tak wyniki posiewow bede miala pod koniec miesiaca.
Ostatnio bylam na usg brzucha bo wlasnie mnie tak ciągnie lewy bok.. ciagnal w ciazy do 4 miesiaca potem.przestal teraz znow boli.. ciagnie kluje ni to bok ni to brzuch ni to plecy ni to pachwina.. chuu wie co wiec lekarz sprawdza... na razie nic nie wiadomo ;) wiec moze sie nic nie dzieje. W kazdym razie na usg brzucha wyszedl mi powiekszony prawy jajnik.ale mnie nie boli... czy mogl byc powiekszony przed owu ? Bo tak by wychodziło ze moglaby to byc wcześniejsza chwile owu... jak nie to chyba cos sie dzieje zlego ;( odpukac zeby nie :(
Mam tez powiekszona sledzione i wątrobę.. lekarz od usg mowil ze pewnie to moja cecha ale moj rodzinny doszukuje sie problemu... powiedział , zeby monitorować co pol roku... i troche spanikowalam ;( ogolnie fajny lekarz.przepisal mi witD bo mam niska wiec dosc tanio wyszla no i dal skierowania do immunolog hematologa i genetyka w zwiazku z mutacjami. Zlecil tez badania dodatkowe które chciałam na witaminy takze spoko, bo juz tyle kasy wydalam ze przyda sie tez skorzystać z nfz... mam tez skierowania z luxmed do specjalistow wiec bede dzialac gdzie szybciej ;)
Takze dzialam... dzieki temu troche mniej rozmyslam...i mniej płacze..



@Destino bede trzymac kciuki ! A wiek to w zasadzie nie ma znaczenia.... patrzac na problemy z zajsciem i donoszeniem albo z urodzeniem chorych dzieci to i duzo mlodsze kobiety coraz czesciej to spotyka.. wiec wiek to juz chyba nie jest zasada...
:*
 
@bertha tule mocno.... Kochana który to cykl starań?
3 lata starań od poronienia. Czyli jakiś 36 cykl. W tym 2xiui, 3xivf. W ciąży (tej poronionej) byłam tylko raz, naturalnie po roku starań.

@bertha kochana przykro mi bo wiem, że człowiek może dostać do głowy wszyscy w ciąży znam ten ból. A jakie masz amh moze dla ciebie ta metoda tak pomyślałam.Co na to m jak sytuacja? Nie wiem co ci doradzić trudna twoja sytuacja ściskam Cię mocno
Amh mam 4. Ale mam tylko jeden jajnik czynny. Nie zaryzykuje żadnego zabiegu na nim. Już mi jeden zniszczyli usuwając torbiel.

@bertha ja wiem, ze m już jest na nie co do IVF. Ale przy tych parametrach może nasienie dawcy jest rozwiązaniem? Myślałaś o tym? Może to jednak jest głównym problemem? Bo Ty się badasz wzdłuż i wszerz, a przecież wynik m różowy nie jest :/.
To i tak by wymagało zaangażowania jego, przede wszystkim zgody, wiec na razie nie biorę pod uwage... :/ szukam wciąż opcji naprawy mnie. Z takim nasieniem naturalnie się da, a jednak nie wychodzi.. musi być jakaś przyczyna.. nie ma opcji ze to przypadek przez 3 lata kiedy to ja normalnie owuluje, byłam monitorowana, stymulowana, itd. Tylko ciężko ja znaleźć.. może ta immunologia jednak blokuje zachodzenie.. nie wiem...
 
3 lata starań od poronienia. Czyli jakiś 36 cykl. W tym 2xiui, 3xivf. W ciąży (tej poronionej) byłam tylko raz, naturalnie po roku starań.


Amh mam 4. Ale mam tylko jeden jajnik czynny. Nie zaryzykuje żadnego zabiegu na nim. Już mi jeden zniszczyli usuwając torbiel.


To i tak by wymagało zaangażowania jego, przede wszystkim zgody, wiec na razie nie biorę pod uwage... :/ szukam wciąż opcji naprawy mnie. Z takim nasieniem naturalnie się da, a jednak nie wychodzi.. musi być jakaś przyczyna.. nie ma opcji ze to przypadek przez 3 lata kiedy to ja normalnie owuluje, byłam monitorowana, stymulowana, itd. Tylko ciężko ja znaleźć.. może ta immunologia jednak blokuje zachodzenie.. nie wiem...
36cykli... Podziwiam, wspolczuje i trzymam kciuki, zeby i do Ciebie szczescie sie usmiechnelo ! ;***
 
Hej kilka z was mnie zapewne pamieta. Znikłam z forum bo musialam odpoczać. Zaszłam w ciaże i bałam sie tym z kimś dzielić. Żyłam w strachu że znów sie nie uda. Teraz moge napisać ,że mam już przy sobie mały cud:) Urodziłam cudowną córeczke Rita 03.08.2018 . Chciałam tylko wszystkim wam przekazać, że trzeba wierzyć bo marzenia sie spełniaja. Dziekuje wszystkim którzy mnie tutaj na forum wspierali w trakcie leczenia a w szczególności @Porzeczka1234 Dziekuje profesorowi Malinowskiemu z Łodzi bo to dzieki niemu moge tulić swoja coreczke w ramionach polecam z calego serca. Dziekuje również profesorowi Hurasowi z krakowa ktory prowadził również moją ciąże i za super opieke w szpitalu Uniwersyteckim M.Kopernika. "Umysł jest silniejszy niż ciało"
Pozdrawiam was kochane i życze każdej spełnienia tego najwiekszego marzenia
 
Hej kilka z was mnie zapewne pamieta. Znikłam z forum bo musialam odpoczać. Zaszłam w ciaże i bałam sie tym z kimś dzielić. Żyłam w strachu że znów sie nie uda. Teraz moge napisać ,że mam już przy sobie mały cud:) Urodziłam cudowną córeczke Rita 03.08.2018 . Chciałam tylko wszystkim wam przekazać, że trzeba wierzyć bo marzenia sie spełniaja. Dziekuje wszystkim którzy mnie tutaj na forum wspierali w trakcie leczenia a w szczególności @Porzeczka1234 Dziekuje profesorowi Malinowskiemu z Łodzi bo to dzieki niemu moge tulić swoja coreczke w ramionach polecam z calego serca. Dziekuje również profesorowi Hurasowi z krakowa ktory prowadził również moją ciąże i za super opieke w szpitalu Uniwersyteckim M.Kopernika. "Umysł jest silniejszy niż ciało"
Pozdrawiam was kochane i życze każdej spełnienia tego najwiekszego marzenia
Gratuluje :**
 
Cześć dziewczyny :)
Dawno mnie tu nie było, ale widzę że są nowe brzuszki! :)
@marshia @Destino gratulacje :) super wiadomości :)
Chciałam zapytać czy któraś z was ma jakieś pojęcie o suplementach dla mężczyzn? Jakieś opinie? Coś co może trochę poprawić morfologie? Lekarz proponuję Supramen albo profertil, ale jak zobaczyłam cenę tego drugiego to zbladłam. Możecie coś doradzić? :)
 
reklama
@roki_1991 moj m brał fertilman plus czy jakoś tak. Nie badaliśmy nasienia ponownie, wiec nie wiem czy się cokolwiek polepszyło. U nas była morfologia 2% (tych w 1 grupie).
@Beciiia-87 co u Ciebie?
@Czajak pamietam Cię z końcówki roku jakoś jak szukałas kontaktu do Maliny. Super! Wielkie gratulacje! Ciąża przebiegła spokojnie?
 
Do góry