reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Olka ale to wielkie :/ koniecznie moskitiery zalozcie, w bloku lepiej się sprawdza, na wsi to wlatuja jak się wchodzi/wychodzi na dwór. Martabunia ja co godzina siku :( i też podjadlam, ale plaster białego sera. Wszyscy w domu sobie chrapia smacznie, a ja jutro nie będę miała siły :/
 
Olka ale to wielkie :/ koniecznie moskitiery zalozcie, w bloku lepiej się sprawdza, na wsi to wlatuja jak się wchodzi/wychodzi na dwór. Martabunia ja co godzina siku :( i też podjadlam, ale plaster białego sera. Wszyscy w domu sobie chrapia smacznie, a ja jutro nie będę miała siły :/
No ja nigdy tak nie miałam . Pierwsza taką noc ,że nie wytrzymalam z głodu.
 
Olka ale to wielkie :/ koniecznie moskitiery zalozcie, w bloku lepiej się sprawdza, na wsi to wlatuja jak się wchodzi/wychodzi na dwór. Martabunia ja co godzina siku :( i też podjadlam, ale plaster białego sera. Wszyscy w domu sobie chrapia smacznie, a ja jutro nie będę miała siły :/
Ja też nie śpię zjadłam dwie nektarynki
 
Dzien dobry! Mnie obudzil budzik mojej polowki. Bede jeszcze probowac zasnac.
Jaki ja mialam ciezki wieczor- maly bolesnie sie prezyl i wyginal i tak caly wieczor. Puszczalam mu muzyke relaksacyjna i okrywalam brzuch zeby mial ciemno. Do tego (od tego) bolesnie spinal mi sie brzuch...
W nocy mialam dziwne sny, plus taki, ze bylam w nich szczuplutka z chudym brzuchem ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry! Mnie obudzil budzik mojej polowki. Bede jeszcze probowac zasnac.
Jaki ja mialam ciezki wieczor- maly bolesnie sie prezyl i wygindl i tak caly wieczor. Peszczalam mu muzyke relaksacyjna i okrywalam brxuch zeby mial ciemno. Do teo (od tego) bolesnie spinal mi die brzuch...
W nocy mialam dziwne sny, plus taki, ze bylam w nich szczuplutka z chudym brzuchem ;)
Mnie córka codziennie budzi po 6.00 ehhh ile człowiek dałby żeby chociaż pospać do 7
 
Dzien dobry! Mnie obudzil budzik mojej polowki. Bede jeszcze probowac zasnac.
Jaki ja mialam ciezki wieczor- maly bolesnie sie prezyl i wygindl i tak caly wieczor. Peszczalam mu muzyke relaksacyjna i okrywalam brxuch zeby mial ciemno. Do teo (od tego) bolesnie spinal mi die brzuch...
W nocy mialam dziwne sny, plus taki, ze bylam w nich szczuplutka z chudym brzuchem ;)
Mi przysnilo się, że nie mogę dostać się do szpitala a tam się Blanka rodzi haha :D moja podświadomość to kretynka...
 
reklama
Do góry