reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola, ja jakbym go nie brała do naszego łóżka, to wtedy nic bym nie pospała.. więc nie mam wyjścia.

To u nas moja mama przyjedzie, wszyscy mieszkamy w warszawie. I na czas porodu zostanie z małym, a potem mój mąż wróci i on będzie z nim do czasu mojego powrotu. Ja to chce się wypisać na żądanie po 1 dobie. Jak wszystko będzie ok oczywiście. Ciekawe czy mi się uda ;)

Właśnie mojego odebrałam że żłobka i podobno kryzys. Płakał jak wstał trochę. Ale pani też obstawia zęby bo pakuje ręce do buzi...
 
reklama
Judith ja też wzięłam ten obrotowy i to ostatni :) też w ośmiu gwiazdkach a fotelik.info to porażka jakąś.
Dziewczyny jak szybko będziecie mieć już maluchy, ale to zleciało. Ja sobie na tą chwilę nie wyobrażam. Grześ się zrobił bardzo absorbujacy. Najchętniej to by chodził wszędzie, za rączkę oczywiście. Chodzić umie ale jest taki ostrożny że jak się go puści to na kolana od razu.
 
Emol u nas to samo z obiadami, nie chce jeść.Za to owoce i jogurty uwielbia.Co do upodobań kulinarnych...to tak jak Pumelova pisała, że jej Agatka woli od babci jeść:) No to Emi też:) tylko, że ta druga babcia już wyjechała...
Linoone u nas spanie też słabo ostatnio.Męczą ją chyba górne dwójki...
 
misia12 - mój syn odkąd chodziny na plac zabaw i ogólnie w miejsca gdzie są dzieci troszkę więcej zaczął chodzić. Do tej pory zrobi maks 8 kroków. Zdarza mu się nawet na dworzu zrobić kilka kroków. Wydaje mi się, że nabrał odwagi podczas obserwowania dzieci... Może spróbuj go socjalizowac :) i ruszy samodzielnie. U nas to jeszcze trochę, ale synek ma problemy ze stopami. Cały czas ćwiczymy je :) powodzenia. Ogólnie fajnie obserwuje się dziecko gdy bawi się z innymi, jak sobie radzi w grupie. Mój to obserwator gawedziarz, próbuję do wszystkich zagadać. Lubi zwłaszcza starsze dzieci. Naśladuje co robią :)

Jeśli chodzi o noce to u nas też ciężkie. Bardzo dużo pobudek. Zębów na razie jest 5. Wydaje mi się, że kolejne 2 będą niebawem. Już się boję czwórek po Waszych opowieściach.

Linoone - a te placuszki owsiane robisz z płatków w całości, czy mielisz?
 
Poranna burza, w całości. Zalewam odrobiną wody lub mleka, jak zmiękną to dodaję banana i jajko, mieszam i albo smaże albo piekę. :)

Misia, mój też strasznie absorbujący, ale jestem dobrej myśli. Na szczęście będzie chodził do żłobka, więc będę miała przez parę godzin "luzik" ;)
 
Emol, wow 32 już jak to szybko pędzi!
Emil Linoone macie plan opracowany co robicie z dzieciaczkami jak wybije godzina zero? Ktoś do was przychodzi pilnować czy Wasz facet zostaje (Emol Ty masz rodzine na miejscu nie wiem jak Linoone?) :)

Ostatni tydzień dał nam trochę popalić, mamy przerwę ze żłobkiem bo w piątek 3.08 byliśmy szczepić Priorix, od poniedziałku Hania miała wysoką gorączkę trzymała ją 2 dni w czwartek zauważyłam kropki na stópce i dłoni okazało się że bostonka. Już jej zeszly te kropki a dzisiaj zauwazylam malusienkie na brzuszku (podejrzewam wysypkę z komponentu odry) ale takie że mocno trzeba sie przyjrzeć. A między tymi gorączkami i wysypkami zęby pchają się po całości, czwórki górne już kończą się przebijać, dolne się przebiły 2 dni temu i trójki górne za chwilę też będą na wierzchu. Spałam dziś godzinę.

Jenny miałam napisać o foteliku. W końcu wybraliśmy się do tych ośmiu gwiazdek no i tak. Zrezygnowaliśmy z recaro (wszedl by ale mocowanie trudno dobrze dobra , nie zawsze jest idealnie) ale zrezygnowaliśmy głownie dlatego, że Recaro wycofuje się z produkcji foteli dla dzieci co utrudniałoby ewentualne procesy reklamacyjne itp, smuci nas ten fakt bo recaro mial najbezpieczniejszy fotel przodem (dla starszych dzieci). Zamowiliśmy Fotelik Britax Romer Dualfix M I-Size, bardzo dobrze pasuje mi do auta, najwyzsza nota za bezpieczeństwo tylem (a tylko taka pozycja nas interesuje). Do auta P będziemy brać axkida, britax jest obrotowy.

JUDITH..dziękuję za informację odnośnie fotelika. Nie wiem czy jeszcze tylko.moje dziecko jedzie w nosidełko?Ale przeżyte upały nie było się kompletnie jak wybrać do sklepu. A najbliżej mamy prawie 100 km.Recaro że znika z rynku to slyslzama..na wiosnę kupiliśmy fotelik właśnie dla starszej córki od nich. Dużo czytałam o tym który Wy wybraliście. No nic teraz czekamy aż warunki będą sprzyjające i noże w końcu podjedziemy cos przymierzyć i dopasować do auta.
 
Dziewczyny U nas też żeby idą...I znów choroba przy tym. 2 tyg. W domu w upalach. No.nic. To już za nami. Oby jakos przetrwać to jeszcze może na początku września uda się nam skoczyć na kilka dni nad morze. Do pracy wracam na początku października...jestem po wstępnej rozmowie..Ale tak napradwe to czekam na informacje/propozycję na jakie stanowisko mogłabym wrócić.

Dziewczyny gratuluję pierwszych dni w żłobku. Życze Wszytskim maluszkom aby jak najmniej chorował i radośnie spędzaly tam dni. My mamy opiekunkę...ale przy tych infekacjach obecnych to pewnie kolorowo będzie...
 
reklama
Do góry