reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Preparat przeciwko komarom dla malucha

reklama
Wiesz co, ja też dośc długo szukałam skutecznego preparatu przeciw komarom ale dla kobiet w ciąży, w końcu zdecydowałam się na taki roll-on z chicco 60ml bodajże ma i jest skuteczny, tak naprawde nie mialam prawie zadnych ukaszen, komary moze i przylatywaly ale zaraz odlatywaly:) a dla dzieci one tez sa przeznaczone, ale od 3m+ z tego co pamietam.
 
tak ten z chicco jest dobry, a olejek eukaliptusowy pomaga mówisz?mam taki do ceramicznego podgrzewacza, jak zapalę to odstraszę komary?
 
To orinoko to totalna beznadzieja!! NIC nie pomaga, komary siadają na popsikanej skórze po pół godziny :confused2: z resztą poczytajcie sobie opinie na bangla.pl
My musimy kupić coś do kontaktu typu Rajd elektrick, tylko nie wiemy jak to urządzenie ma się do pomieszczenia, w którym śpi dziecko. Słyszałam o preparatach Chicco zarówno do smarowania jak i do kontaktu (od 3 msca). To urządzenie do kontaktu podobno badziewie, komary koło tego siedziały sobie spokojnie - to wyczytałam na innym forum. Preparaty do smarowania (w tym jeden w formie roll-on) nawet działają, więc pewnie przetestuje z ciekawości...

Ja mam roll-on dla dzieci (5 lat i 10 mcy) i o ile córce jest obojętne czym smaruje, to synek akceptuje tylko ten roll on z Chicco. On nie znosi kremowania, od razu ucieka :) Dzieci praktycznie nie są wcale pogryzione, a mieszkamy pod lasem i jeszcze płynie rów obok naszej działki ;) Więc komarów jest sporo. Ale czytałam gdzieś na FB, że takie naturalne kosmetyki, jak właśnie te z Chicco, trzeba używać nawet co 2h, żeby miały pełną skuteczność. Ja staram się tak robić, jak nie zapomnę ;P
A tego do kontaktu nie miałam, ale widziałam też w Rossmannie.
 
Do góry