reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawostki tureckie

NataliaBM

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Luty 2013
Postów
40
Miasto
Wrocław
Hej wszystkim! Nazywam się Natalia, mieszkam z rodzinką we Włoszech. Prowadzę stronę internetową dla podróżujących rodziców (także tych jeszcze nie mających i nie planujących dzieci :p). Nigdy w Turcji nie byłam (bo mam nadzieję niedługo zmienię), a chciałabym napisać artykuł o tureckich ciekawostkach, czyli wszystkim tym, co Turcję i Turków różni od Polski. Domyślam się, że jest tego mnóstwo, ponieważ po przeprowadzce do Włoch, mimo iż kraj teoretycznie podobny to różnic i rzeczy, które mnie zaskoczyły znalazłam całą masę. Czy podzielilibyście się ze mną tym, co Was zadziwiało na początku? Nawet jakies totalne bzdury, jak przykładowo spuszczanie wody w toalecie w zupełnie inny sposób :D Ja tak miałam we Włsozech, że musiałam to rozpracować :p Będę Wam wdzęczna za wszystkie komentarze a przy okazji może się trochę pośmiejemy :))
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry