reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Kaśka 1983 Wow, ładnie Miłosz przybrał:) super, że udaje się tylko piersią. Dokarmianie bywa irytujące i męczące. My też tylko na piersi i bardzo się cieszę. Bo to wygodne, szczególnie w nocy :) W nocy mam jedną pobudkę, ale na 2 godziny... Córka się już jakiś odnalazła w sytuacji, ale jest zazdrosna podczas karmienia.
Co do antykoncepcji też myślałam o spirali. Ale mąż jest przeciwny, bo dużo negatywnych opinii się naczytał w Internecie.
Wiosna na szczęście już niedługo zawita. Ja nie mogę się już doczekać !! :)
 
reklama
u nas od wczoraj katar ... ach, co zrobić Niko zawsze może coś przynieść do domu. Dziś idziemy do pediatry, niby zwykły katar ale wiadomo od kataru się zaczyna. Przy Nikodemie był dzień kataru a na drugi dzień zawsze szpital i obturacyjne zapalenie płuc. Póki co nie jest źle mały raczej spokojny, na razie bez kaszlu i oddycha przez nosek. W środę będzie wiadomo co z tego wyjdzie ...
 
u nas od wczoraj katar ... ach, co zrobić Niko zawsze może coś przynieść do domu. Dziś idziemy do pediatry, niby zwykły katar ale wiadomo od kataru się zaczyna. Przy Nikodemie był dzień kataru a na drugi dzień zawsze szpital i obturacyjne zapalenie płuc. Póki co nie jest źle mały raczej spokojny, na razie bez kaszlu i oddycha przez nosek. W środę będzie wiadomo co z tego wyjdzie ...
Ojej, współczuję!Dużo zdrowia dla Was! Dokładnie, od kataru wszystko się zaczyna.
A ja chciałam najmłodszemu podać smoczek. Bo on by cały dzień wisiał na piersi. I nie je, bo caszem tylko ciamka bez połykania i trzyma w buzi. A starsza jest zazdrosna i też muszę się nią zajmować. Ale Hubert smoczek odrzuca i już nie mam pomysłu na niego.
 
W szpitalu Hubert też dostał, jak miał fototerapię. Ale chciałam ograniczyć smoczek póki co, bo mały kiepsko pierś chwyta. Dziś była położna. Żóltaczka już schodzi. I syn tyje na potęgę waga urodzeniowa z 26 lutego 3570, a teraz 4400. Mam nadzieję, że nie będzie pączusiem, bo mi kręgosłup padnie
 
reklama
Hej hej! Moze ktoras z Was chce odsprzedac ciuszki chłopięce? Mam termin wlasnie na luty ;-)
Hej, ja mogę sprzedać. Faktem jest że sporo ubranek oddałam, ale typowo chłopięce mam nadal, bo te co oddałam to unisex, bo spodziewana jest dziewczynka. Napewno coś tam jeszcze się znajdzie jeśli jesteś zainteresowana. Jak coś to pisz na priv.
 
Do góry