reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć dziewczyny
Tak jak Wy spodziewam się maluszka, termin mam na 4 lutego dziś 21+1, jutro idę do gina i mam nadzieje że poznam już płeć swojego bobasa. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Pozdrawiam
P.S. Przebrnęlam przez cały wątek, zajęło mi to jakieś 3 tygodnie ale było warto
 
reklama
Cześć dziewczyny
Tak jak Wy spodziewam się maluszka, termin mam na 4 lutego dziś 21+1, jutro idę do gina i mam nadzieje że poznam już płeć swojego bobasa. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Pozdrawiam
P.S. Przebrnęlam przez cały wątek, zajęło mi to jakieś 3 tygodnie ale było warto
Witamy :)
 
Heja, nienodzywalam się trochę ale te ostatnie upały znosiłam fatalnie. Na nic siły nie miałam,serce mało z piersi nie wyskoczyło. Choć zimna bardzo nie lubię a szczególnie takiej pogody jak teraz to o wiele lepiej się czuję.
Wczoraj byłam na dodatkowym badaniu połówkowym i moja szyjka jest bardzo dluva ponad 5cm. Ciężko bedzie :-D:-) :)
I w połowie ciąży prawdopodobnie zmieniam lekarza, poprzedni traktował mnie jak kolejna z ulicy. Jak mówiłam że boli mnie brzuch i często nieprzyjemnie twardnieje to nawet szyjki mi nie sprawdził. Tak ma być o tyle.
 
Heja, nienodzywalam się trochę ale te ostatnie upały znosiłam fatalnie. Na nic siły nie miałam,serce mało z piersi nie wyskoczyło. Choć zimna bardzo nie lubię a szczególnie takiej pogody jak teraz to o wiele lepiej się czuję.
Wczoraj byłam na dodatkowym badaniu połówkowym i moja szyjka jest bardzo dluva ponad 5cm. Ciężko bedzie :-D:-) :)
I w połowie ciąży prawdopodobnie zmieniam lekarza, poprzedni traktował mnie jak kolejna z ulicy. Jak mówiłam że boli mnie brzuch i często nieprzyjemnie twardnieje to nawet szyjki mi nie sprawdził. Tak ma być o tyle.
Ja w 14 tygodniu ciąży byłam w szpitalu (miałam plamienia) powiedziałam lekarzowi na obchodzie że boli mnie brzuch, pan doktor stwierdzil że bardzo dobrze że mnie boli powinnam się cieszyć bo to znaczy że macica rośnie. Mój gin stwierdził ze zostawi to bez komentarza
 
Dziś wkraczam w druga połowę ciąży ))) Nie mogę doczekać się badań połówkowych. Wizytę mam 02/10.
Dziewczyny ile macie na plusie na wadze na tym etapie ciąży? Ja mam na plusie dopiero 3 kg. Chyba trochę mało...dodam, że BMI w normie.
 
U mnie 21 tydzień skończony:) Ostatnio nawet jakoś szybko mi mijają;)
@11Ginger u mnie na plusie 3-4 kg, a BMI też w normie. W pierwszej ciąży miałam jeszcze mniej na plusie, na tym etapie. Chyba nie ma się co przejmować. Ja np. w pierwszej ciąży nadrobiłam później;))
 
reklama
Dziś wkraczam w druga połowę ciąży ))) Nie mogę doczekać się badań połówkowych. Wizytę mam 02/10.
Dziewczyny ile macie na plusie na wadze na tym etapie ciąży? Ja mam na plusie dopiero 3 kg. Chyba trochę mało...dodam, że BMI w normie.
ja mam na plusie 3kg, skończone 21 tygodni. Lekarz mi powiedział, że wszystko gra, bo to nie jest przybieranie masy tylko waga macicy, dziecka, łożyska, płynów i ważne, żeby pod koniec ciąży było między 7 a 12kg na plusie. Mam nadzieję że będzie bardziej takie 7 ☺

Wybór lekarza, z którym się dogadujemy, mamy zaufanie i który jest dostępny i nie zbywa nas to chyba podstawa. A niektórzy czasem sprawiają wrażenie jakby z robotami pracowali
 
Do góry