reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dzięki[emoji8]
jestem bardzo zadowolona ze taki cykl przyszedl[emoji3] bo juz martwilam sie tym endo i tym pecherzykiem pozostalym. Lekarz jest malomowny[emoji4] za co go tez cenie[emoji4] o dziwo.
Przed badaniem mowil ze ten pecherzyk co byl ostatnio mial charakter luf(?) i ze jesli bedzie sie to powtarzac to moze to tez wskazywac na endometrioze. Ale objawy nie sa charakterystyczne, CA125 w normie (8), plamien brak, okres nie jest super bolesny. Jajowody drozne i macica bez zrostow. Pewnie zobaczymy - jak ciazy nie bedzie i IUI beda nieudane to mi zaproponuje laparoskopie. Bo bez tego ciezko cos wiecej powiedziec.
Ale po badaniu usg powiedzial ze wszystko jest super ladne... ze „pecherzyk stoi na ostatnich nogach” [emoji23]
A ze ja mam super nastroj i jakis taki luz... to zobaczymy. Wazne ze ten cykl mi sie skrocil... moze organizm mial niedobory witami i mikroelementow. Nie ukrywam tez ze lepiej sie odzywiam po zlotych radach dziewczyn[emoji7][emoji8][emoji173]️[emoji881]
Duzo salatek jem, owoce, ryby, kasze itp.
Bralam tez ibuprom zatoki w duzej dawce bo bylam chora. Moze i na ten stan zapalny podzialalo...[emoji23]
A Ty jak sie masz? Jak Twoj nastroj?

Przytulaski dla Was dziewczyny, jestescie wszystkie mega kochane, naprawde ciesze sie ze Was mam [emoji8][emoji173]️
Masz rację , dziewczyny na forum są fantastyczne :-) :) cieszę że w końcu tu trafiłam, to trzymam kciuki za Wasz naturals ,warunki są to tylko się przytulać i liczę na piękna betę za 2 tyg :):):) ja narazie odpoczywam od starań, mam teraz trochę zamieszania z życiu, kupujemy większe mieszkanie, chwilowo pomieszkujemy u moich rodziców , W listopadzie wprowadzamy się już do naszego nowego gniazdka, do tego czasu zawieszam starania, ale może na początku grudnia powrócimy do gry ma kolejne podejście do IUI
 
reklama
Masz rację , dziewczyny na forum są fantastyczne :-) :) cieszę że w końcu tu trafiłam, to trzymam kciuki za Wasz naturals ,warunki są to tylko się przytulać i liczę na piękna betę za 2 tyg :):):) ja narazie odpoczywam od starań, mam teraz trochę zamieszania z życiu, kupujemy większe mieszkanie, chwilowo pomieszkujemy u moich rodziców , W listopadzie wprowadzamy się już do naszego nowego gniazdka, do tego czasu zawieszam starania, ale może na początku grudnia powrócimy do gry ma kolejne podejście do IUI

To tez przyjemny czas - duzo sie dzieje, meblowanie itp.. Milego urzadzania nowego mieszkanka w takim razie! [emoji3]
I czekam na wiesci jak tylko bedziecie na wiekszym mieszkaniu [emoji5]
Trzymaj sie cieplutko!
 
Masz rację , dziewczyny na forum są fantastyczne :-) :) cieszę że w końcu tu trafiłam, to trzymam kciuki za Wasz naturals ,warunki są to tylko się przytulać i liczę na piękna betę za 2 tyg :):):) ja narazie odpoczywam od starań, mam teraz trochę zamieszania z życiu, kupujemy większe mieszkanie, chwilowo pomieszkujemy u moich rodziców , W listopadzie wprowadzamy się już do naszego nowego gniazdka, do tego czasu zawieszam starania, ale może na początku grudnia powrócimy do gry ma kolejne podejście do IUI
A ja przemeblowuje stare :) jest zabawa :) trzeba w tym gniazdku wysprzątać trochę i zrobić miejsce dla Alusi - wstępny projekt był na dwoje, nowy na troje :)
 
reklama
25.09: @reqiem - wizyta u gin

27.09: @anolianna - wizyta
29.09: @LolaLolina - monitoring cyklu
01.10: @Artemida90 - testowanie !!
02.10: @redferrari - wizyta
04.10: @anolianna - badanie 3/4D maluszka
06.10: @Molky - testowanie !
09.10: @Dzoannna - testowanie !!!
16.10: @agatgagat - wizyta
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki[emoji295]

@zuzik85 jak sytuacja ?
 
Do góry