reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Super!
Ja dopiero 6.10
Chciałabym już mieć je za sobą.
No ja z racji tego, że na pierwszej wizycie byłam u siebie w przychodni, u lekarza, który nie zbyt poważnie podszedł do swoich obowiązków, skierowanie dał na prenatalne do szpitala, zdążyłam się zarejestrować i mam na 4.10, ale w międzyczasie znalazłam lekarza, do którego teraz chodzę i on u siebie w gabinecie na wizycie robi. Sprawdzałam jest na liście z certyfikatem, więc będę miała podwójne potwierdzenie
 
Chyba mam prenatalne jako jedna z ostatnich, bo dopiero 09/10. Bedzie to 12+5 albo 12+6. Nie chciałam isc wcześniej, bo balam sie, ze dzidzius bedzie za maly na miarodajne pomiary.

Ale procz tego za tydzień mam standardowa wizyte:) musze toxo przed nia zrobić. Nie chce mi sie...

Przyszły mi wczoraj pierwsze ciazowe ciuszki- koszulki z hm, sama nie wiem, czy jestem z nich zadowolona czy nie. Troche obcisłe sa.
 
Chyba mam prenatalne jako jedna z ostatnich, bo dopiero 09/10. Bedzie to 12+5 albo 12+6. Nie chciałam isc wcześniej, bo balam sie, ze dzidzius bedzie za maly na miarodajne pomiary.

Ale procz tego za tydzień mam standardowa wizyte:) musze toxo przed nia zrobić. Nie chce mi sie...

Przyszły mi wczoraj pierwsze ciazowe ciuszki- koszulki z hm, sama nie wiem, czy jestem z nich zadowolona czy nie. Troche obcisłe sa.
Moze za maly rozmiar, mozna wymienic? Ja lubie luzniejsze ubrania. Najchetniej oversize. Nie lubie obcislych sukienek. Nosze S, M, zalezy w jakim sklepie. Ale czesto jak S pasuje, biore i tak M ;).
 
Chyba mam prenatalne jako jedna z ostatnich, bo dopiero 09/10. Bedzie to 12+5 albo 12+6. Nie chciałam isc wcześniej, bo balam sie, ze dzidzius bedzie za maly na miarodajne pomiary.

Ale procz tego za tydzień mam standardowa wizyte:) musze toxo przed nia zrobić. Nie chce mi sie...

Przyszły mi wczoraj pierwsze ciazowe ciuszki- koszulki z hm, sama nie wiem, czy jestem z nich zadowolona czy nie. Troche obcisłe sa.
Miałam mieć na 16.10 ale to by był 14t +1 i udało mi się znalesc wczesjiej
 
reklama
Chyba mam prenatalne jako jedna z ostatnich, bo dopiero 09/10. Bedzie to 12+5 albo 12+6. Nie chciałam isc wcześniej, bo balam sie, ze dzidzius bedzie za maly na miarodajne pomiary.

Ale procz tego za tydzień mam standardowa wizyte:) musze toxo przed nia zrobić. Nie chce mi sie...

Przyszły mi wczoraj pierwsze ciazowe ciuszki- koszulki z hm, sama nie wiem, czy jestem z nich zadowolona czy nie. Troche obcisłe sa.
Jest spora grupka dziewczyn ,w tym i ja ,że mamy 10 października[emoji4] Także tego ,nie jesteś ostatnia[emoji3]
 
Do góry