reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

Witam

mam na sprzedaż sab Simplex niemiecki (kropelki na kolke) data ważności do końca października, cena 25 zł
 
reklama
Witam Drogie Panie.
Jestem mamą 3 szkrabow. Od 2 lat siedze w domu. Postanowiłam sobie dorobić parę groszy.
Od roku jestem konsultantką oraz liderką firmy AVON. Dzięki czemu dokładam sie do budżetu domowego,mam parę groszy dla siebie oraz mam tańsze kosmetyki. To bardzo proste i naprawdę bezpieczne.
Gdyby któraś z Was była zainteresowana zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę, podpowiem i przeprowadzę Was . Będziecie zadowolone.
Link do: Dołącz do mojego nowego zespołu Avon!
 
Do góry