reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Cześć. Długo szukaliśmy odpowiedniego wózka dla naszego synka i wybraliśmy model creativo od Dorjan (tu jest do przejrzenia - dorjan.com.pl). Póki co jeździ się naprawdę fajnie, lekko, całe kierowanie, skręty itp. jest wygodne, nie trzeba się z wózkiem szarpać, cała konstrukcja mimo że stabilna i solidna to dużo nie waży co też dużo ułatwia życie.
 
reklama
My również wybraliśmy anex baby. Wydaje się być najlepszą opcją w tym segmencie cenowym. Chcę aby wózek wytrzymał do końca przygody mojego dziecka z wozkiem wiec pewnie ok. 3 lata. Dlatego postawilam na jakosc. Poki co jestesmy zadowoleni, nasz Skarb też:)
 
Ja postawiłam na emmaljunge nxt90 ze względu na to iż ma pompowane duże koła ale jest zwrotna i łatwo się ją prowadzi.
Do tego ma jedną z większych gondol.
 
Cześć mamusie.
Moze tutaj znajdzie sie mamusia ktora ma model wozka Grander Play Tutek ? Ale chodzi mi o ta najnowsza kolorystykę i z ulepszeniami z tego roku ? Wypowie sie ktoras ? Oglądaliśmy ten wozek z mezem w sklepie, cena jest kusząca ( na internecie jeszcze taniej ?no ale wlasnie... opini o tym nowym modelu zero a o starym podzielone. Pomoze mi ktoras ?
 
nawet o takimm nie słyszalam niestety. U nas anex, bardzo zadowolona jestem
Co do anexa faktycznie wygląda fajnie, jednak mi się jakoś kształt gondolii nie podoba taka mydelniczka. Emmaljunga wybrałam własnie ze względu iż ma taki nowoczesny kształt.
I wyróżnia się dzięki temu na tle innych wózków :)
P.s prostokątna gondola łątwiejsza do pakowania do samochodu :p
 
Dzień Dobry wszystkim mamusiom :)
założyłam nowy temat bo niestety ostatnie posty na temat wózków są sprzed 11 lat :p
Co myślicie na temat wyboru wózka? Jaki powinien być wózek idealny ?
Jestem przyszłą mamą, jedynaczką, pierwszą wśród grupy przyjaciół, która spodziewa się dziecka, tak więc chyba same widzicie, że ciężko o jakaś dobrą radę ze znajomego źródła.
Jedynym narzędziem jest dla mnie internet :D przeszukałam go ostatnio dość mocno i odnalazłam wiele pozytywnych opinii na temat niemieckiej marki teutonia. Wózki wizualnie prezentują się ładnie, tylko nie wiem czy mają wszystko to czego potrzebowałaby przyszła mama tak by wózek pozostał z nami na dłużej.
Będę wdzięczna, za każdą odpowiedź! :)
Moj wózek idealny to anex sport . Jest bezpieczny dla dziecka . Świetnie się go prowadzi . Amortyzacja jest tez ok .
 
Jesli chodzi o wozki sprawdzonego producenta to chyba godny polecenia jest RIKO. Mają sporo modeli, ja akurat kupilam jeden z nowszych- Naturo i jestem zadowolona :) Porządny stelaz, duza gondolka, mocne kola i stabilne prowadzenie. Nawet na nierownosciach wozek zachowuje stabilnosc, nie klekocze ani nie przechyla sie na boki.
 
Ja postawiłam na anex cross i jestem bardzo zadowolona . Już przeskoczyliśmy w spacerówkę i nadal chodzi jak nowy .
 
Dziewczyny, szukam wózka lekkiego, który da się szybko złożyć, na 4 kołach, 2w1, z dużą gondolą, skrętny, miejski, i zajmujący względnie mało miejsca. Przydałby się też duży kosz i wyciągana rączka. No i musi się jakoś prezentować :p
 
reklama
Dziewczyny, szukam wózka lekkiego, który da się szybko złożyć, na 4 kołach, 2w1, z dużą gondolą, skrętny, miejski, i zajmujący względnie mało miejsca. Przydałby się też duży kosz i wyciągana rączka. No i musi się jakoś prezentować :p

Ja z takich wózków mam salsę 4 od ABC Design. Ma wszystko czego chcesz i jest świetny w codziennym użytku. Wypróbuj sobie, myślę, że się zachwycisz tak jak ja :)
 
Do góry