reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twarz dziecka

Powoli zaczynam myśleć że te niteczki to objaw alergii i wrażliwej skory, bo dzis ma wysypkę na ciele i naczynka się nasilaja i wyszly nowe. Chyba nic juz nie bede dasala córce jesc procz mleka :(
 

Załączniki

  • IMG_20180817_073620.jpg
    IMG_20180817_073620.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 138
  • IMG_20180817_073315.jpg
    IMG_20180817_073315.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 134
  • IMG_20180817_085303.jpg
    IMG_20180817_085303.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 112
reklama
Tak to właśnie u nas wyglądało... u nas przeszło, trzymam kciuki żeby u Was też tak było. A co mała dostała do jedzenia że ja tak uczuliło?
 
Właśnie nie wiem co wczoraj jadła ziemniaki i brokuły, a na deser banan jablko i truskawki może coś z tego...a Was co uczalo ?
 
Jogurty ale tylko określonych firm, brokuły i to wszystko. Chociaż teraz brokuły syn je normalnie i nic mu nie jest. Te alergię u niego też nie były duże. Córka była straszna alergiczką więc z doświadczenia mogę powiedzieć: odstawić wszystkie proszki do prania i płukania i używać tylko płynu do prania bobini, lovella lub jelp (po pewnym czasie możesz spróbować używać płynu do płukania którejś z tych firm w niewielkiej ilosci). Wszystkie kosmetyki odstaw (zostaw tylko coś do kąpieli z emolientami np. Oliatum, emolium itp.) Do pupy zielony alantan. Przetestuj pampersy. U nas w grę wchodziły tylko firmy pampers. np. Dada córkę uczulała (ale często jest też na odwrot). Z jedzenia u nas uczulały truskawki, nabiał, cytrusy, kakao więc raczej standard. Ale niestety musisz się trzymać diety eliminacyjnej. I w tym czasie nic nie zmieniać w kosmetykach dziecka.
 
Jogurty ale tylko określonych firm, brokuły i to wszystko. Chociaż teraz brokuły syn je normalnie i nic mu nie jest. Te alergię u niego też nie były duże. Córka była straszna alergiczką więc z doświadczenia mogę powiedzieć: odstawić wszystkie proszki do prania i płukania i używać tylko płynu do prania bobini, lovella lub jelp (po pewnym czasie możesz spróbować używać płynu do płukania którejś z tych firm w niewielkiej ilosci). Wszystkie kosmetyki odstaw (zostaw tylko coś do kąpieli z emolientami np. Oliatum, emolium itp.) Do pupy zielony alantan. Przetestuj pampersy. U nas w grę wchodziły tylko firmy pampers. np. Dada córkę uczulała (ale często jest też na odwrot). Z jedzenia u nas uczulały truskawki, nabiał, cytrusy, kakao więc raczej standard. Ale niestety musisz się trzymać diety eliminacyjnej. I w tym czasie nic nie zmieniać w kosmetykach dziecka.
Aha rozumiem dziękuję za pomoc, moja wczoraj jadła truskawki i brojylb i teraz nie jestem pewna od czego musze podać pojedynczo i zobaczyć co się dzieje
 
No i z testów wyszlo że córka nie ma na nic alergii :( a teraz doszedł dodatkowo kaszel i kichanie i czerwone krostki na ciele qiecjest coś nie tak :( a niteczki na twarzy nadal widoczne.
 
No i z testów wyszlo że córka nie ma na nic alergii :( a teraz doszedł dodatkowo kaszel i kichanie i czerwone krostki na ciele qiecjest coś nie tak :( a niteczki na twarzy nadal widoczne.
Do 3 roku życia na panelu pediatrycznym alergologicznym może Ci nic nie wyjść, co nie oznacza że dziecko nie ma alergii. Po prostu do 3 roku życia to badanie nie jest miarodajne. W takim wypadku musisz sama dochodzić do tego co małą może uczulac metodą prób i błędów.
 
reklama
Mój 1 synek miał takie naczynka bardzo długo . W zimę to jeszcze bardziej [emoji4] nie pamiętam do kiedy to miał ,ale napewno przez cały okres niemowlęcy. Teraz ma 6 lat i zero śladu po naczyńkach. Także spokojnie powinny się wchłonąć.
Nie stosowalismy zadnej specjalnej pielęgnacji . Normalne kremy . W zimę smarowalismy buźkę koniecznie za kazdym razem jak wychodziliśmy.

Aha rozumiem. Córka ma 8.5 miesiąca i nadal są nie wychodzą juzj nowe ale te nadal sa widoczne. Tylko to jest dziwne bo byl okres w którym nie dawalam jej nic do jedzenia procz mlrka to one nadal byly. . Teraz je kilka produktów po których nie ma wysypki ale naczynka sa raz widoczne a raz nie :(
 
reklama
Do góry