reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki najlepszy materac???????

Ja wolę porządne rozwiązania i materac powinien być piankowy ale niestety pianka piance nierówna. Szczęśliwie udało mi się kupić materac z pianką najlepszą z możliwych, z dobrą wentylacją, pianka dosyć gęsta, antybakteryjna i przede wszystkim higieniczna. Posprawdzajcie sobie piankę Serene (chyba produkują ją w materacach Curem).
 
reklama
Ja śpię z moim maluszkiem w swoim łóżku, wiem, że to może nie jest zbyt zdrowe, potem ciężko będzie się małej odzwyczaić ale na razie takie coś jest dla nas najlepszym rozwiązaniem. Śpimy na łóżku piankowym, trzy rodzaje pianek, każda inne właściwości, całośc fenomenalna. Do tego materac ma wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa więc mam pewność, że nic złego się nie stani. Mam materac dość miękki Curem.reg
 
Na pewno curem.reg nie jest miękki... Mam ten model i może nie jest najtwardszy z tej serii ale na pewno nie można powiedzieć, że jest miękki. Ale muszę przyznać, że miękkość i podparcie jest dosyć zbalansowane. Połączenie pianek jest całkiem trafione ale nie wydaje mi się, że to jest dobry materac dla dziecka. Sama mam ten model i dla mnie jest rewelacyjny ale dla dziecka uważam, że za twardy.
 
Wybór materaca nie jest łatwy i powinien być przemyślany, bo dobry sen naszego maluszka jest bardzo ważny - dla niego i dla nas ;) nam sprzedawca polecił materacyk piankowy, alvare.pl i jesteśmy zadowoleni :) malutka ładnie przesypia noce :)
 
Ja się konsultowałam z lekarzem, dobór materaca dla tak małego dziecka jest bardzo ważny. Polecił nam piankowy, dosyć wysoki, trzywarstwowy materac. Curem.reg-jeszcze nie kupiłam ale dużo o nim czytałam i szystko wygląda przede wszystkim bezpiecznie.
 
Ja się konsultowałam z lekarzem, dobór materaca dla tak małego dziecka jest bardzo ważny. Polecił nam piankowy, dosyć wysoki, trzywarstwowy materac. Curem.reg-jeszcze nie kupiłam ale dużo o nim czytałam i szystko wygląda przede wszystkim bezpiecznie.
I jak, kupiła go Pani? Jestem bardzo ciekawa czy ten model się sprawdził bo szczerze mówiąc sama się zastanawiam nad kupnem i chciałabym go kupić zanim skończy się na niego promocja.
 
I jak, kupiła go Pani? Jestem bardzo ciekawa czy ten model się sprawdził bo szczerze mówiąc sama się zastanawiam nad kupnem i chciałabym go kupić zanim skończy się na niego promocja.

Tak, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Dziecko śpi dość spokojnie i co najważniejsze materac jest bardzo łatwy w utrzymaniu higieny, pokrowiec można prać w pralce, jest też dość przewiewny.
 
Ok, dziękuję za odpowiedź. Udało nam się załapać na niższe koszty i nie żałujemy bo jest wygodnie. Jest dokładnie taki jak Pani opisała.
 
reklama
Synkowi kupilismy materacyk lateksowy. Wybrałam w Fiki Miki bo mają bardzo dobre materace , z atestami Instytutu Matki i dziecka w Warszawie. Materacyk zapakowany w pudełko, nie odkształca się, nie chłonie ani zapachów ani wilgoci. Właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Polecam ten materac Lateks antyalergic Covers
 
Do góry