reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Hej Hej,

My już wykurowani i rodziny do przodu!

Co u Was?

Za moment Wszytskich Świętych. Taka zaduma mnie zawsze pochłania ale nie bardzo lubię te obchody...Mimo, że w sensie to radośne świętowanie być powinno.

Idą powoli święta Bożego Narodzenia. Jakieś pomysły na prezenty?
Pieczecie ciasteczka?
 
Ostatnia edycja:
Tak, u nas mąż z dzieciakami zawsze pieką i ozdabiają pierniczki :)

Pomysły na prezenty też się w głowie kotłują, a co wybierzemy, to jeszcze nie wiem ;)

A jak u Was?
 
U nas co roku zbieram przepisy, przeszukuje w tym celu internet i jeszcze jakoś nie złożyło się żebym upiekła ciastka lub pierniki. Raz wiele lat temu pamiętam, że piekła pierniki ale takie raczej tylko jako ozdoba choinkowa.
Nad prezentami jeszcze nie myślę. U nas dzieciaki piszą list do Mikołaja, a tam swoje propozycje prezentowe, które chcieliby dostać, a my z wymienionych rzeczy wybieramy coś według własnego uznania i portfela, bo czasami zdarza się chłopakom przesadzić. Na ten moment nie pytam co im się marzy, bo preferencje do grudnia ulegną kilkakrotnie zmianom.
 
reklama
Witajcie :)
Mama dwójki: Jakub lat 10 i Dominik prawie 15 miesięcy. W marcu dołączy do nas kolejne maleństwo które na razie pozostaje niespodzianką. Pozdrawiamy z Poznania :)

Cześć :-D Ja także mam termin na marzec, ale raczej go nie dotrwam.

U nas co roku zbieram przepisy, przeszukuje w tym celu internet i jeszcze jakoś nie złożyło się żebym upiekła ciastka lub pierniki. Raz wiele lat temu pamiętam, że piekła pierniki ale takie raczej tylko jako ozdoba choinkowa.
Nad prezentami jeszcze nie myślę. U nas dzieciaki piszą list do Mikołaja, a tam swoje propozycje prezentowe, które chcieliby dostać, a my z wymienionych rzeczy wybieramy coś według własnego uznania i portfela, bo czasami zdarza się chłopakom przesadzić. Na ten moment nie pytam co im się marzy, bo preferencje do grudnia ulegną kilkakrotnie zmianom.

U mnie jak na razie listy piszą tylko Edward i George. Rzecz jasna, Elżbietka jeszcze za malutka.
Ja w tym roku nieco bardziej zdam się na gust teściowej, bo nie wiem czy zdołam stać przy garach. Święta po raz pierwszy spędzimy w Anglii.
Wcześniej zawsze jechaliśmy do Polski.

:baffled::no::szok: ...Nawrot choroby, córka 39.8:no2:

Zdrowia!
 
Do góry