reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Misia odkąd zaczęła zlobek jesteśmy ciągle chorzy. Od 2 miesięcy nie było dnia żeby cała 3 była zdrowa.. ale najgorzej znosi to mąż mimo wszystko. Nie umie się wyleczyć z głupiego przeziębienia, zapalenie zatok już miał nawet. Ja tylko katarki.

Łącze się w bólu, u nas od wczoraj gorączka ponad 39, więc chyba nie tylko zęby nas atakują.
 
Kurczę u nas rozpulchnione dziąsło.
Wiecie co... to jest kolejny przykład ze macierzynski powinien byc dłuższy. Przeciez zablujace dziecko ejst i rozdrażnione i osłabione, a nie da sie hyc wiecznie na l4.....

Pomijam juz zr mam zaległe scZepienie i nie wiem jak
Mam to zeobic teraz jak on jest osłabiony.
Az takiego dramatu jeszcze nie mam w nocy ładnie śpi, ale a dzien slabo
 
U nas też glut. Od 3 miesięcy mamy jeden tydzień z glutem i jeden bez ;) Ale do żłobka chodzi cały czas, bo wszystkie dzieci są w takim stanie.. Zostawiam go tylko jak faktycznie słabo się czuje czy ma gorączkę. Do tego wybija mu się ostatnia trójka i jedna noc cała przespana, a druga przepłakana..
 
Kurczę u nas tak jest z K, odkąd poszedł do przedszkola to cały czas ktoś jest chory, masssakra, tak mnie to wnerwia. I też mamy jedno zaległe szczepienie. W dodatku i ja i K mamy dziś urodziny i jesteśmy zakatarzeni, a Jego jeszcze gardło boli i kaszle, biedny :( A L kaszle i ta ostatnia dolna 2 tak Mu wolno wychodzi, że szoook, krzyczy przez sen i jest taki osowiały. Szczerze mówiąc dawno nie mieliśmy takiego normalnego spokojnego wieczoru, że dzieci usypiamy, idą spać i mamy czas na film czy w ogóle pogadać.

No nic, mimo ładnej pogody jutro również w domu zostajemy i się kurujemy, a w czw dzieci zawożę do rodziców, a ja jadę na tatuaż, mimo 3 godz bólu może tam odpocznę:p
 
Dziewczyny dołączam do Was. U nas zęby..Górna 2 ..A do tego.mega katar..chrypa..stan podgoraczkow gardło też zaczerwieniona. Dziś mąż został w domu..jutro ja..W czwartek liczę że będzie na tyle dobrze że będzie mogła pójść do opiekunki
.A jak nie to maz zostaje. Taki mamy układ żebym chociaż październik jakoś przepracować...A od listopada w takich sytuacjach idę na L4. Tzn opiekę.

Ola w masz rację ja bym nawet chociaż za 60 % wypłaty jeszcze ten rok w domu posiedzila...bo u nas dopiero 8 ząb przebija...A gdzie pozostałe 12...

Pumelova..A u Ciebie w pracy bez problemu idziesz na opieki ??

Misai A u Ciebie Grześ też chory?

Bab A Ty też w domku na opiece?

Emol..jak Liwia?
 
reklama
Do góry