reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Stara polozna kazala. A jak byla mloda polozna na zmianie w szpitalu powiedziala ze to stara szkola. Jak mi zaczela przybierac juz, spadek miala mala tylko w 2 dobie, potem waga juz rosla to powiedziala ze bez sensu. Gdyby waga za duzo spadala (,artur tak mial i musialam wybudzac przez 5 dni dopoki nie zaczal przybierac)
Poza tym mloda sporo je w ciagu dnia. Jest bardziej zarta od Artura. :) i my system mieszany karmimy, nie samo kp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chybra najlepszego dla was.
Ja tylko na chwilę pochwalić się cudowna nocą. Grześ usnął o 19 i o 22 wstał. Do 4 balowal sobie. Ja ledwo żyje. Uszy mnie bolą, nos odpada, charcze jak stara pijaczka. Całe szczęście młody delikatniej.
 
Hej dziewczyny,

Chorobowo tu u Was, u mnie sytuacja glutowa od ponad tygodnia, ale chodzi do żłobka, za to mnie coś dopadło, właśnie czekam na wizytę, piątkowa impreza firmowa wychodzi mi plucami

Olaw potwierdzam 80 procent zwolnienie na dziecko, u mnie to się nie opłaca żeby mąż chodził, bo to większa strata kasy, więc spada to na mnie, na szczęście od września byłam tylko 3 dni z Miko

U nas 3 górne na tapecie, nocki słabe I bardzo słabo je

Emol super masz z tą córcia

Zdrówka dziewczyny
 
Współczuję Wam nocek misia i Kasia. Wczoraj Agatka poszła spać o 18 pierwszy raz w swoim życiu.. spala z przerwami na karmienie do 6 rano. Ale wolałabym żeby nie goraczkowala i robiła imprezki [emoji17]
 
Kurcze dziewczyny ale macie problem z nockami :(
Artur ma katar, ale po prostu slychac jak oddycha, troche swiszczy. Liwcia tez po aktywnosci od 19.30 chciala spac o 20.30 to szybko kapiel robilismy. Zasnela chwile po 21. Zobaczymy czy bedzie spac do 2.30-3 czy ubudzi sie wczesniej.
Jutro przychodzi z rana polozna z waga, napisze ile juz przybrala, lecz czuje po zapinaniu pampersa ze rzepy tak juz nie nachodza na siebie [emoji846] i jutro brat zrobi dzieciom zdjecia, jak bede miala to wysle ta moja dwojke. [emoji4]
 
reklama
No to dzieci zrobiły sobie imprezkę. Ja siedziałam z młodą od poniedziałku do środy. Dzisiaj poszła do żłobka a ja do roboty. Jest w miarę ok.
Zaczęła nieźle wymusza i okazywać niezadowolenie. Rzuca się na podłogę, wali lapkami i nogami, krzyczy, płacze itp. Jeśli teraz tak robi to ciekawe co wymyśli przy buncie 2 latka haha. Na ten moment mówię jej, że takim zachowaniem nic nie zdziala, odwracam się tyłem i powoli odchodzę. Poplacze chwilę, wstaje i idzie za mną. Nie wiem czy to dobra metoda. Jak wy robicie?
 
Do góry