reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Złapie Cię znienacka jak Dite i Karolinę [emoji3]
Też takie mam przeczucia, jeżeli chodzi o ciebie. Nie pytaj czemu, bo nie mam pojęcia.

Mnie @Dita_333 narobiła ochoty jakiś czas temu na racuchy i stoję i pieke... Ale ciasta to mi wyszło dla armii wojska chyba:)

U nas te pokoje też nie do zarezerwowania tylko kto pierwszy ten lepszy. Wczoraj 3 z 4 były wolne... Ja bym chciała się załapać, jakoś tak mi się wydaje, że będzie mi swobodniej:) koszt bez tragedii, bo 150 za dobę.

@Igorowelove i pytałaś o ten wiesiolek i olejek rycynowy?
 
Dzisiaj to już zwątpiłam. Naprawdę cały tydzień działałam intensywnie a nic się nie zadziało :/ czuję że znów będą wywoływać bo szyjka nie będzie współpracować :/
Nie martw się na zapas, do terminu jeszcze 2 tygodnie a to wszystko może się zacząć w ciągu kilku godzin. Trzymam kciuki żeby maluszek się zdecydował na wyjście [emoji4]
 
mi po powrocie z wcześniakiem do domu bardzo pomogły nakładki piersi, wtedy miałam avent, teraz kupiłam sobie medeli.
@Dita_333 nie martw się- jak będziesz chciała karmić, to będziesz karmiła. To, ze teraz zje kilka razy mm to naprawdę nic nie znaczy. Już kiedyś pisałam, ze moja córka w szpitalu przez kilka dni Piła mm, bo ja nie miałam pokarmu, później już tylko moje, ale z butli, potem nakładki i pierś. Trwało to 2-3 miesiące, ale się udało.
 
reklama
Czy któraś z mam może byłaby w stanie mi powiedzieć czemu z jednej piersi leci mi więcej pokarmu jak odciągam a z drugiej o wiele mniej? Co z tym zrobić?
emoji57.png

Piersi są różne, mój syn z jednej pił chętniej, potem z 2 :) ja bym spróbowała odciagać tą pierś jedna serią więcej, ilość powinna się zwiększyć za jakiś czas :)
 
Do góry