reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwiekszona wydzielina w 16 tygodniu ciazy , miala ktoras z was ??

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam jestem obecnie w 16 tygodniu ciąży
od tygodnia zauważyłam zwiekszona wydzieline z pochwy , wodnista ,przeźroczystą bez zapachu.
tydzień temu mówiłam o tym ginekologowi na wizycie kontrolnej , sprawdził i powiedział ze nie sączy ani nie sa to wody płodowe . Czuje jakbym miała dni płodne takie uczucie wilgoci . a moze to jest naturalne zwiększenie wydzieliny w 2 trymestrze ?? Macie tak kobietki ??
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam i okazało się że szyjka się skraca co oczywiście nie musi być tak u Ciebie ,bo większośc kobiet w ciaży tak ma i jest to naturalny stan fizjiologiczny w ciąży .Poproś na wizycie o zbadanie szyjki
szyjka skraca sie niestety u mnie ☹
w 1 ciąży tez w podobnym czasie mi sie skracala
30 października sie okaże czy skrocila sie bardziej ( teraz ma niestety tylko 2,7 cm ) jezeli sie skrocila to zakładamy passer czy jakoś tak
Ja właśnie tydzień temu byłam z takim problemem u ginekologa. Wydzielina dokładnie taka jak opisujesz wodnista i przeźroczysta i bez zapachu. Przestraszyłam się, że to właśnie mogą być wody i musiałam skonsultować, żeby być spokojna. No i doktor po badaniu powiedział, że w ciąży tak może być i nawet jak jest dużo wydzieliny to nie ma się czym przejmować. Pobrał wymaz z pochwy jeszcze ale też wyszło wszystko dobrze. Także nic się nie martw, takie uroki ciąży :)
 
Ja wylądowałam z podobną przypadłością na ip w 20 tc i pomimo wielkiego focha pielęgniar (?!?!) lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał (fotel+usg) i stwierdził że to fizjologiczna wydzielina i wszystko jest ok [emoji4] także widzisz dużo kobiet tak ma a jeżeli lekarz potwierdził że to nie są wody ani infekcja to możesz spać spokojnie [emoji4]
 
Ja wylądowałam z podobną przypadłością na ip w 20 tc i pomimo wielkiego focha pielęgniar (?!?!) lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał (fotel+usg) i stwierdził że to fizjologiczna wydzielina i wszystko jest ok [emoji4] także widzisz dużo kobiet tak ma a jeżeli lekarz potwierdził że to nie są wody ani infekcja to możesz spać spokojnie [emoji4]
ja tez miałam właśnie takie badanie
dokladnie sprawdził gin na fotelu i nie powiem bylo dość nieprzyjemne badanie , do tego usg i stwierdził ze jest ok .
 
Ja miałam i okazało się że szyjka się skraca co oczywiście nie musi być tak u Ciebie ,bo większośc kobiet w ciaży tak ma i jest to naturalny stan fizjiologiczny w ciąży .Poproś na wizycie o zbadanie szyjki
 
Ja miałam i okazało się że szyjka się skraca co oczywiście nie musi być tak u Ciebie ,bo większośc kobiet w ciaży tak ma i jest to naturalny stan fizjiologiczny w ciąży .Poproś na wizycie o zbadanie szyjki
szyjka skraca sie niestety u mnie ☹
w 1 ciąży tez w podobnym czasie mi sie skracala
30 października sie okaże czy skrocila sie bardziej ( teraz ma niestety tylko 2,7 cm ) jezeli sie skrocila to zakładamy passer czy jakoś tak
 
Rozwiązanie
reklama
reklama
Do góry