reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeciwskazania dla mezoterapi?

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2017
Postów
2
Czesc dziewczyny! Czy wiecie może jakie są przeciwskazania jak sie chce zrobić mezoterapie igłową? Od razu mówie że nie jestem na nic uczulona a przynajmniej nie wiem żebym była, nie mam przewlekłej choroby zadnej ale może jest cos o czym nie pomyslałam a powinnam
 
reklama
Aktywny trądzik, ogólnie choroby skórne, skłonność do bliznowców, alergie na składniki preparatu, dużo rozszerzonych naczynek krwionośnych, przyjmowanie retinoidów - pochodnych wit A
 
Dzięki wam! Szczerze to nie pomyślałam ale nie jestem w ciązy. Jeszcze od razu zapytam bo może ktoś będzie akurat z okolic czy znacie fajne i profesjonalne miejsce w Krakowie gdzie robią mezoterapie?
 
Odpowiadając na pytanie o przeciwwskazania do mezoterapii igłowej, oprócz ciąży i karmienia piersią należy wymienić przede wszystkim choroby nowotworowe i autoimmunologiczne, cukrzycę, a także alergie oraz opryszczkę. W razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem. Z kolei polecając miejsce, w którym można wykonać zabieg, zapraszam do nas – do Podgórskiego Domu Urody, przy ulicy Limanowskiego 11. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a zabiegi wykonują i porad udzielają specjaliści z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Oferujemy teraz wiosenne pakiety promocyjne, na przykład do 5 zabiegów mezoterapii igłowej dorzucamy 10 zabiegów karboksyterapii. Serdecznie zapraszamy! :)
 
Jest ich kilka
ciąza
karmienie
alergia na preparat
ewentualnie skóra naczynkowa (aczkolwiek tutaj powinien to ocenić lekarz medycyny estetycznej bo wiele osób z cerą naczynkową może wykonywac mezoterapię w ograniczonym stopniu)Link do: Mezoterapia igłowa – na czym polega jej fenomen? | chirurg-plastyczny.com.pl
Sama chodzę dwa razy do roku. Wiosna oraz jesienią.I bardzo polecam z uwagi na to,ze taka sesja jest w stanie mi dać o wiele wiele więcej niż niejeden krem przeciwzmarszczkowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przeciwwskazaniami do mezoterapii igłowej są m.in.: ciąża i karmienie piersią, opryszczka, cukrzyca, choroby nowotworowe, grzybicze i wirusowe infekcje skóry oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych. Jeśli masz więcej pytań i obaw związanych z tym zabiegiem i mieszkasz w Krakowie, odwiedź w wolnej chwili nasze Centrum Medyczne Nowomed na Ruczaju.
 
Do góry