reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza ktory to tydzien

reklama
Nic nie wiedza każą czekać bo pęcherzyk rosnie po 1 usg miał 5.95mm po 3 dniach 8.95 mm. Jeden lekarz mówi ze to normalny 5 tydzień ciąży drugi mówi ze robic mam beta hcg co 2 dzień a trzeci każe czekać bolą mnie piersi jak bolaly. Brzuch mnie nie boli nie wiem co robic leżę w domu i czekam jak na skazanie
 
Nic nie wiedza każą czekać bo pęcherzyk rosnie po 1 usg miał 5.95mm po 3 dniach 8.95 mm. Jeden lekarz mówi ze to normalny 5 tydzień ciąży drugi mówi ze robic mam beta hcg co 2 dzień a trzeci każe czekać bolą mnie piersi jak bolaly. Brzuch mnie nie boli nie wiem co robic leżę w domu i czekam jak na skazanie
No przyrosty bety nie powalają, ale zdarzały się tu przypadki (rzadko bo rzadko ale jednak) że mimo słabych przyrostów ciąża się dobrze rozwijała. Może rzeczywiście owulacja była później i nie ma co się spinać, no niestety pozostaje Ci chyba rzeczywiście tylko czekać.
 
Do góry