reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Link do: Wyniki Szukania w Grafice Google dla https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/8d/7d/dd/wierszyki-cwiczace-jezyki-rymowanki-logopedyczne-ksiazki-dla-dzieci-warszawa-275842062.jpg
Tutaj masz przykładową stronę. Myślę że spokojnie można się już z maluchami bawić .
My mamy Pucio uczy się mówić i jest to.ksiazka ktorą wykorzystujemy mnódotwo sposobw np. Olek pokazuje gdzie jest Pucio, tik- tak, dzidziuś, kotek itp. Można czytać krótkie historyjki, powtarzać wyrażenia dźwiękonaśladowcze typu nu- nu, bach itd. Ta książka nigdy nie wyczerpie swoich mozliwosci. Polecam :)
Bieram
 
reklama
Bardzo fajny. Dzięki zamówię na święta policję
Poczekaj, ja zamówiłam . Jak przyślą to Ci powiem czy warto :p A tak serio bardzo mi się podoba ta zabawka tylko my już nie mamy gdzie ich kłaść. Na wiosnę zrobimy małemu piaskownice i te wielkie auta i traktory z przyczepami wyprowadza się na dwór.
Czy Wasze dzieci mają urządzone swoje pokoje? Mój jeszcze nie . Zrobimy mu dopiero chyba na 3 latka, jak skończymy płacić opiekunce.
 
Fi ma pokój urządzony. Na tą chwilę mąż wykorzystuje go do pracy no i tam mam składzie na zabawki. Łóżeczko stoi w sypialni. Ale przeprowadzki nie szykuje.

Młody teraz codziennie budzi się o 4 i nie śpi godzinę. Gada, siada, wstaje. Z chęcią by wstał do zabawy ale go cycuje i jakoś się usypia po godzinie.
 
Poczekaj, ja zamówiłam . Jak przyślą to Ci powiem czy warto :p A tak serio bardzo mi się podoba ta zabawka tylko my już nie mamy gdzie ich kłaść. Na wiosnę zrobimy małemu piaskownice i te wielkie auta i traktory z przyczepami wyprowadza się na dwór.
Czy Wasze dzieci mają urządzone swoje pokoje? Mój jeszcze nie . Zrobimy mu dopiero chyba na 3 latka, jak skończymy płacić opiekunce.
To napisz jak przyjdzie. My też mamy ten traktor w którym i na którym można jeździć z przyczepą, auto, tory samochodowe, skoczka i to wszystko w mieszkaniu. Sprzedam już chyba stolik edukacyjny bo rzadko się nim bawi i na jego miejsce zamówię pchacz.
 
Dziewczyny czy któraś miała podczas karmienia piersią zapalenie pęcherza. Ja nigdy nie miałam ale chyba właśnie jest ten 1 raz. Jutro rano polecę zrobić badanie. Czytam niestety że furaginy przy karmieniu nie można stosować boli mnie brzuch lekko na dole i nerki. Nie jest to mocny ból raczej dyskomfort.
 
To napisz jak przyjdzie. My też mamy ten traktor w którym i na którym można jeździć z przyczepą, auto, tory samochodowe, skoczka i to wszystko w mieszkaniu. Sprzedam już chyba stolik edukacyjny bo rzadko się nim bawi i na jego miejsce zamówię pchacz.
U nas że stokika baaardzo korzysta więc zostaje ale te wielkie auta i traktory...pójdą wiosną do piachu, że się tak wyrażę :p
 
reklama
Dziewczyny czy któraś miała podczas karmienia piersią zapalenie pęcherza. Ja nigdy nie miałam ale chyba właśnie jest ten 1 raz. Jutro rano polecę zrobić badanie. Czytam niestety że furaginy przy karmieniu nie można stosować boli mnie brzuch lekko na dole i nerki. Nie jest to mocny ból raczej dyskomfort.
Nie mam pojęcia jak leczyć przy kp. Chyba jednak musisz pójść do lekarza.
 
Do góry