reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Byłam u tego lekarza kazał brać dalej luteinę nic nie sprawdził bo powiedział ze nie ma sensu robic usg skoro robił 10 i tyle .... dobrze ze w piątek mam wizytę u mojego innego ginekologa wiec do piątku czekam... pan doktor stwierdził ze nic nie poradzi.
No ja pie....... Aż się takie słowa cisną. To już lepiej Ci by było na izbe przyjęć jechać bo chociaż USG by Ci zrobili i byś była spokojna. Wierzę że w piątek będziesz więcej wiedzieć i Cię to uspokoi.
 
reklama
No ja pie....... Aż się takie słowa cisną. To już lepiej Ci by było na izbe przyjęć jechać bo chociaż USG by Ci zrobili i byś była spokojna. Wierzę że w piątek będziesz więcej wiedzieć i Cię to uspokoi.
Tak ja ostatni raz idę do tego ma NFZ po prostu zależało mi na tych skierowaniach :( bede chodziła do tego bardziej normalnego ... słyszałam super opinie o nim i miałam okazje go poznać w szpitalu na izbie przyjęć muszę wytrzymać do tego piątku ... tak sie zastanawiam czy to np nie jakaś infekcja bo tez po sikaniu trochę mnie boli pęcherz kurczę najgorzej trafić do kogoś kto wogole nie rozmawia ze o uśmiechu nawet nie wspomnę
 
Tak ja ostatni raz idę do tego ma NFZ po prostu zależało mi na tych skierowaniach :( bede chodziła do tego bardziej normalnego ... słyszałam super opinie o nim i miałam okazje go poznać w szpitalu na izbie przyjęć muszę wytrzymać do tego piątku ... tak sie zastanawiam czy to np nie jakaś infekcja bo tez po sikaniu trochę mnie boli pęcherz kurczę najgorzej trafić do kogoś kto wogole nie rozmawia ze o uśmiechu nawet nie wspomnę
No bo to są Ci co patrzą na nas - ot starej babie sie zachciało.... Trzymam kciuki za piątek. No po luteinę może się przydarzyć. A mocno plamisz jeszcze?
 
Dostałam @ :( trzymajcie kciuki by w tym cyklu się udało
Oj kochana ... uda sie zobaczysz ja wiem jak to jest kiedy sie pragnie dziecka a tu nie wychodzi :( teraz chodzę jak na szpilkach bo boje sie ze to koniec :( nie wytrzymam tego ciągłego niepokoju nie śpię kurczę sny mam takie ze sie az budzę w nocy..kiedy będzie już spokojnie ja tak nie lubię takiej nie stabilnej sytuacji gdyby ten lekarz wczoraj zrobił mi usg była bym spokojniejsza bo bym wiedziała czy jest dobrze czy nie..
 
Oj kochana ... uda sie zobaczysz ja wiem jak to jest kiedy sie pragnie dziecka a tu nie wychodzi :( teraz chodzę jak na szpilkach bo boje sie ze to koniec :( nie wytrzymam tego ciągłego niepokoju nie śpię kurczę sny mam takie ze sie az budzę w nocy..kiedy będzie już spokojnie ja tak nie lubię takiej nie stabilnej sytuacji gdyby ten lekarz wczoraj zrobił mi usg była bym spokojniejsza bo bym wiedziała czy jest dobrze czy nie..
Nie możesz się stresować bo to szkodzi tylko maluszkowi. Wszystko będzie dobrze. Ja wiem, że najgorsze myśli w głowie ale trzeba pozytywnie myśleć. Już w piątek usłyszysz bicie serduszka i wszystkie złe emocje odejdą. We mnie też misz-masz uczuć. Strach, że nie zajdę, że jak zajdę to nie donoszę, strach czy będzie zdrowe.... Ech.... Ale instynkt silniejszy
 
Nie możesz się stresować bo to szkodzi tylko maluszkowi. Wszystko będzie dobrze. Ja wiem, że najgorsze myśli w głowie ale trzeba pozytywnie myśleć. Już w piątek usłyszysz bicie serduszka i wszystkie złe emocje odejdą. We mnie też misz-masz uczuć. Strach, że nie zajdę, że jak zajdę to nie donoszę, strach czy będzie zdrowe.... Ech.... Ale instynkt silniejszy
Trzymam kciuki żeby się udało ,a strach będzie od pozytywnego testu aż do rozwiązania ech
 
@Niutka43 powodzenia w tym cyklu. Trzymam kciuki.
@Magdamama sny w ciąży ma się często dziwaczne i koszmarne. Ja dzisiaj we śnie byłam goniona przez robota, który chciał mnie zabić laserem :D Trzymam kciuki za wizytę. Ten lekarz wczoraj rzeczywiście mógł zrobić USG, miałabyś większy spokój.
 
reklama
Do góry