reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Czesc dziewczyny. U mnie jednak nic nie bedzie.Ciąza sie nie rozwija,serca brak. W poniedz.ide na łyzeczkowanie do szpitala. Boje sie jak cholera. Miala ktoras z Was moze?jak to wygląda?

Trzymam kciuki, aby wszystko było ok.

Oby jak najdłużej w brzuszku... moje panny z 32tc to mieliśmy trochę stresu na początku i mnóstwo wizyt i specjalistów przez pierwsze pół roku średnio 4raz w tyg lekarz albo rehabilitacja.

Mam nadzieję, że poczekamy nieco dłużej.
 
reklama
Czesc dziewczyny. U mnie jednak nic nie bedzie.Ciąza sie nie rozwija,serca brak. W poniedz.ide na łyzeczkowanie do szpitala. Boje sie jak cholera. Miala ktoras z Was moze?jak to wygląda?
Przykro mi... spróbuj poprosić o farmakologiczne wywołanie. Z tego co laski pisały łyzeczkowanie to ostateczność.
 
Heloł kobietki. Powracam do Was:-) :) z calkiem dobrym nastawieniem, pomalu zaczynam myslec pozytywnie tzn ze bąbel bedzie zdrowy :tak: szczegolnie ze jego szalenstwa w brzuchu mowia same za siebie, bylam w piatek na usg polowkowym o 8 rano to tak szalał , ze usg trwalo prawie godzine :rolleyes: chyba czeka mnie kolejne 5 lat nie przespane :-p
Buziaki dla Was postaram sie zagladac regularnie ;)
 
Heloł kobietki. Powracam do Was:-) :) z calkiem dobrym nastawieniem, pomalu zaczynam myslec pozytywnie tzn ze bąbel bedzie zdrowy :tak: szczegolnie ze jego szalenstwa w brzuchu mowia same za siebie, bylam w piatek na usg polowkowym o 8 rano to tak szalał , ze usg trwalo prawie godzine :rolleyes: chyba czeka mnie kolejne 5 lat nie przespane :-p
Buziaki dla Was postaram sie zagladac regularnie ;)
O jak dobrze, że humor Ci dopisuje i z malątkiem ok.[emoji4]Płata Ci figle dowcipniś juz w brzuszku[emoji38] mam podobny egzemplarz w domu, który jest ciągle w biegu[emoji38]
 
Witam,
Z chęcią dołączę do Was. Jestem obecnie w 3ciąży A mam już 3córcie. 18 letnie pannice i 8 letnią. Obecnie termin mam na 20-22 czerwca.
Witaj... moja najstarsza za rok 18 kończy...
Ale ten czas leci... u mnie też teraz 3 ciąża i 3 córy w domu[emoji4]. Pasuje nam kolejną dziewczynka do kompletu [emoji23][emoji16]
Dzieci już wiedzą że będą mieć rodzeństwo? Jak reakcja?
 
Witaj... moja najstarsza za rok 18 kończy...
Ale ten czas leci... u mnie też teraz 3 ciąża i 3 córy w domu[emoji4]. Pasuje nam kolejną dziewczynka do kompletu [emoji23][emoji16]
Dzieci już wiedzą że będą mieć rodzeństwo? Jak reakcja?

Tak więdza. Najmłodsze chce myśleć siostrzyczke.
 
Ile nowych mam! Super! Witajcie!

Pierwsza strona edytowana.
Któraś z Was jest tu chyba moderatorem. Da się coś zrobić z tą pierwszą stroną żeby każda mogła edytować?

@evi55 przykro mi. Nie mam pojęcia co przychodzisz i co radzić. Dziewczyny na pewno coś doradzą.

U nas bostonka, krtani lub struny głosowe oraz niewiadomego pochodzenia ból brzucha w okolicy żołądka no i niespodziewany @ 7 dni przed terminem na wychodnym z domu...
 
Ostatnia edycja:
Evi a nie da się uniknąć lyzeczkowania? Ja poroniłam we wrześniu i udało się uniknąć szpitala. A lekarz mówił że to najlepsze co mogłam zrobić bo po lyzeczkowaniu długo się wraca do normy.
 
reklama
Do góry