reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Dziewczyny okres spóźnia mi się już 4 dzień. Test wykonany jak na 3 dzień bez miesiączki z porannego siusiu, wynik Negatywny. Szyjka macicy wysoko, lekko opuchnięta, zamknięta do połowy, i miękka. Wizyte u ginekologa mam dopiero w nastepnym tyg. A na bete nie moge narazie pojsc. Czy to może być ciąża?
 
reklama
Rozwiązanie
Objawy też są bardzo subiektywne. Nie raz miałam takie i już test robiłam, a tu zonk, wyjątkowo silny pms :p Choć zazwyczaj takich nie mam.


Tak, to prawda ale u mnie w drugiej ciąży tak było. Zanim zaczął spozniac się okres ból piersi, zmeczenie, oslabienie jakby grypa mnie rozkladala a nie rozlozyla :) zresztą każda kobieta inaczej przechodzi ciąże, ma inne jej symptomy. Natomiast ja nie umialabym zbadać sobie szyjki macicy. Podziwiam kobiety które to umieją.
niestety żadna z nas nie jest w stanie Cię zbadać przez internet na podstawie opisu szyjki. w gabinecie ktoś kto się na tym zna zauważy zasinienie i rozpulchnienie.. ale skoro test wyszedł negatywnie to tylko krew da Ci jednoznaczna odpowiedź a nie forum niestety... nie ma sensu zakładać 4 tematu z rzędu, bo skoro testy wychodzą negatywnie, to skąd my mamy wiedzieć czy Ty jesteś w ciąży, czy też nie;) jeśli jesteś z córeczka to czy nie dasz rady zostawić jej pod opieką męża lub kogoś z rodziny na 30 minut? to badanie można zrobić nawet wieczorem, a z pewnością oszczędzi Ci stresu i będziesz wiedziała na czym stoisz.. :)
 
Szyjka to indywidualna sprawa. U jednych na początku ciąży jest wysoko i miękka, u innych nisko i twarda. Nic nie wywróżymy bez chociażby wykresu cyklu czy innych danych na ten temat. Czas lub czas i badania wyjaśnią sprawę.
 
A jakieś inne symptomy? Bóle podbrzusza, piersi? Zmęczenie? Czujesz się trochę inaczej? Faktem jest, że po opisie szyjki nikt ci nie powie czy w ogóle jest cień szansy na ciąże. Ja byłam w ciąży dwa razy ale zabij mnie, nie wiem jaka wtedy była moja szyjka... kompletnie tego nie kumam, rozpulchniona czy krotka.
 
Objawy też są bardzo subiektywne. Nie raz miałam takie i już test robiłam, a tu zonk, wyjątkowo silny pms :p Choć zazwyczaj takich nie mam.
 
Objawy też są bardzo subiektywne. Nie raz miałam takie i już test robiłam, a tu zonk, wyjątkowo silny pms :p Choć zazwyczaj takich nie mam.


Tak, to prawda ale u mnie w drugiej ciąży tak było. Zanim zaczął spozniac się okres ból piersi, zmeczenie, oslabienie jakby grypa mnie rozkladala a nie rozlozyla :) zresztą każda kobieta inaczej przechodzi ciąże, ma inne jej symptomy. Natomiast ja nie umialabym zbadać sobie szyjki macicy. Podziwiam kobiety które to umieją.
 
Rozwiązanie
Do góry