reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek?! Adamex barletta?

Hej :) Jeżeli chodzi o barlettę to mogę wypowiedzieć się jak najbardziej pozytywnie, amortyzacja bardzo dobra (uwierz nawet w mieście się to docenia) do tego wózek jest zwrotny, gondola jest przestronna i dziecko ma dużo miejsca co do spacerówki absolutnie nie uważam żeby była za płytka, w tym modelu co ja mam dodali już ten pas krokowy regulowany więc nie ma problemu żeby dziecko się zsuwało, wszystko można bardzo fajnie wyregulować, do tego plus za zmianę kierunku jazdy, regulowaną rączkę no sporo tego jest, generalnie ja bym go nie wymieniła, ale jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, postaram się pomóc :)



Zgadzam się, szczególnie amortyzacja, dodatki też są świetne, zapięcia dziecka są regulowane, regulacja kierunku jazdy bardzo dobrze się sprawdza
 
reklama
Barletta retro, jest bardziej ekskluzywna, regulacja siedziska, obniżanie, zapięcia na klik, jest naprawdę wieofunkcyjny i bardzo łatwo się go prowadzi
 
To też racja, jak chcesz mieć dodatkowe rzeczy to na pewno ważne ale mi w sumie wystarczyło to co dostałam w komplecie z x landerem, fakt że dokupiłam wkładkę i fotelik ale to chyba naprawdę wszystko
 
To wszystkie kryteria spełnia anex sport bo sama go mam. Do tego ma ładny design i lekko się prowadzi . A co do materacyka to nowy lepiej .
 
Anex sport jak dla mnie najlepszy . Dobre wykonanie z materiałów z górnej polki . Do tego wózek bardzo dobrze się prowadzi i ma dobra amortyzację .
 
Do góry