reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

reklama
A wiesz kiedy mogło być zapłodnienie? Kiedy działaliście? Bo jeśli owulacja się przesunęła, to i testy będą jeszcze negatywne, beta powinna wyjść 9-10dni po owu, sama droga do macicy zajmuje 7-8 dni, testy odpowiednio później.
8cfe506aafb06.png.html

Może też po prostu ciąży faktycznie nie ma. Cykle to nie zegarek, czasem coś się przesunie i już. Dwa dni to normalka.
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj mam 5 dzień po pozytywnym teście owulacyjnym wczoraj czułam się jakbym miała gorączkę dzisiaj już było gorzej gorączka była pół dnia przespałam czasami bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi brzuch trochę jak na @ boli ale wydaje mi się że to raczej za wcześnie na jakieś objawy nawet gdyby się udało. Najdziwniejsze że prócz tej gorączki niemam żadnych objawów przeziębienia do @ zostało jeszcze 10 dni mam nadzieję że tym razem nam się udało
Owulacja, owulacją tylko zapomniałyscie dziewczyny, na tym etapie dochodzi do podzialu komorek, a dopiero po kilku dniach od owulacji dochodzi do zagniezdzenia w macicy. To nie jest przecież tak, że jest dzień owulacji, przytulanko z mezem, a na drugi ewentualnie 3 dni pozniej już występują objawy ciazowe.
W każdym bądź razie czekaj cierpliwie. Choc wiem, ze tylko tak łatwo się mówi.
Życzę zafasolkowania[emoji4]
 
Ja dzisiaj mam 5 dzień po pozytywnym teście owulacyjnym wczoraj czułam się jakbym miała gorączkę dzisiaj już było gorzej gorączka była pół dnia przespałam czasami bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi brzuch trochę jak na @ boli ale wydaje mi się że to raczej za wcześnie na jakieś objawy nawet gdyby się udało. Najdziwniejsze że prócz tej gorączki niemam żadnych objawów przeziębienia do @ zostało jeszcze 10 dni mam nadzieję że tym razem nam się udało
Objawy o, których piszesz mogą być właśnie objawami zagniezdzenia. Trzymam kciuki[emoji4]
 
U mnie osłabienie i lekka gorączka niedługo po owulacji. Nie wiem czy to przypadek czy już jakiś objaw. :)
5 dni przed pozytywnym testem obudziło mnie kłucie w dole brzucha. Potem bóle, niby okresowe ale jednak nieco inne. Piersi duże i obolałe, ale przed okresem też tak bolały. Parę razy zakręciło mi się w głowie. Suchość w ustach i wczesne zmęczenie.
Ile dni po owu bolał cię brzuch jak na @? Ja wczorajszej nocy obudziłam się z takimi bólami (około 7 dni po dniach płodnych, nie wiem kiedy była owu bo nie kontrolowalam tego). Bóle były do zniesienia, aczkolwiek trwały przez cały dzień. Trochę bolało, na jakiś czas przestało i znowu. Dziś już jest ok, chociaż od wczoraj chodzę jakaś nabuzowana, nawet koleżanki w pracy to zauważyły. Staramy się dopiero drugi cykl, ale wiadomo, że chciałoby się już od tak, od razu. PS. Jestem w gorącej wodzie kapana, więc testy poszly w ruch. Wczoraj na jednym widziałam cień cienia cienia drugiej kreski, ale nie wiem czy to nie moja wyobraźnia. Dziś rano test wyszedł negatywny.
 
Jakieś dwa, trzy dni przed pozytywnym testem. :)
No ok. Ale ile około mogło minąć dni od potencjalnej owu do dni w których bolał Cię brzuch jak na @? Mnie, tak jak pisałam, dziwny skurcz macicy chwycił w nocy (około 6-7 dnia po dniach płodnych - owu nie wiem kiedy była). Pobolalo z przerwami w kolejny dzień i dziś jest ok
 
reklama
No ok. Ale ile około mogło minąć dni od potencjalnej owu do dni w których bolał Cię brzuch jak na @? Mnie, tak jak pisałam, dziwny skurcz macicy chwycił w nocy (około 6-7 dnia po dniach płodnych - owu nie wiem kiedy była). Pobolalo z przerwami w kolejny dzień i dziś jest ok
 
Do góry