reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie chyba o to chodzi z tego co internet przeszperalam.
Ja piernicze teraz niech mi dojdzie problem z lozyskiem do tego wszystkiego to normalnie pójdzie się złamać na maxa..
A tak myślałam, że może uda mi się na przekór wszystkiemu donosic ta ciąże...
Ja tam zrzuciłam wszystko na cukrzycę. Ponadto to jest tylko wskazówka aby się pilnować a nie że coś na 100% wystąpi.
 
reklama
Ja tam zrzuciłam wszystko na cukrzycę. Ponadto to jest tylko wskazówka aby się pilnować a nie że coś na 100% wystąpi.
No wiesz tylko, że ja miałam ten pprom w poprzedniej no i potem ryzyko pozostaje więc trzęse portami na maxa.
No nic.. damy radę, musimy. Trzymaj się kochana i dzięki że mi odpisałaś x
 
Myślałam o Tobie. Co słychać? Jak się czujesz poza wymiotami? :)
O jak miło :)u nas wszystko dobrze ... czekam 26 i mam się zgłosić do szpitala. Strach wielki...Ale liczę na to że strach ns wielkie oczy a wcale taki straszny nie jest :p mam okropna zgage wymioty i bóle więzadeł ale nie narzekam tylko się cieszę z brzuszka...będzie mi go brakować.mąż cały czas pracował czyli był wweekendy więc jakoś musiałam funkcjonować ale już teraz bierze wolne az do świąt więc się cieszę :) ubranka poprane poprasowane i wszystko czeka na synia. U Ciebie dwa zuchy w brzuchu ❤ wczoraj jak pisałyście o wózkach dla bliźniaków az sobie popatrzylam aby oko pocieszyć:) a jak Wy sobie radzicie? Masz już duży brzuszek ?
 
No właśnie chyba o to chodzi z tego co internet przeszperalam.
Ja piernicze teraz niech mi dojdzie problem z lozyskiem do tego wszystkiego to normalnie pójdzie się złamać na maxa..
A tak myślałam, że może uda mi się na przekór wszystkiemu donosic ta ciąże...
Kochana, łapiesz stresa przez Twoje koszmarne przeżycia z poprzedniej ciąży. Będzie dobrze! Historia nie lubi się powtarzać!
 
W którym tygodniu urodziłaś córeczkę?
Ja syna urodziłam o czasie.
W 30. Bez powodu. Wody mi odeszły. Cała ciąże czułam się świetnie, 100x lepiej niż w tej. Nie znaleźli przyczyny nigdzie...

Na szczęście była dość duża 1.5kg i tylko 4tyg byłyśmy w szpitalu i teraz nie ma żadnych następstw wcześniactwa.
 
Nie zwracaj uwagi na wymioty i
Mdłości .... jedz normalnie ...najwyżej oddasz :p my mamy 39 tc ciągle wymioty i zgaga...A zauważyłam że jeśli jestem głodna wszystko się potęguje...jedz w mniejszych dawkach a często. Mnie już rozmowy z wc nie przerażają ...nawet się do nich przyzwyczaiłam:D
39 tydzień i ciągle Cię trzyma?! :szok: Współczuję... I Zaczynam myśleć, że i ze mną tak będzie.. No masakra. Ja już się boję cokolwiek do buzi włożyć, taki uraz po wszystkim mam.. A czy dobrze kojarzę, że u Ciebie to druga ciąża? Jeśli tak to z pierwszą też tak długo wymiotowalas?
 
W 30. Bez powodu. Wody mi odeszły. Cała ciąże czułam się świetnie, 100x lepiej niż w tej. Nie znaleźli przyczyny nigdzie...

Na szczęście była dość duża 1.5kg i tylko 4tyg byłyśmy w szpitalu i teraz nie ma żadnych następstw wcześniactwa.
O kurcze, no to nie dziwię się stresu. Najważniejsze że jest ok.
 
reklama
Do góry