reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@kjsko żadnego probiotyku nie podawałam przy rozszerzeniu. Mm 2 podałam od razu z dnia na dzień i nie mieszałam najpierw ileś miarek 1 i 2. I jakoś nir ma problemu z brzuszkiem ani z kupka. Codziennie je całe lub pół surowego jabłka i kupki robi bez problemu. Co do spania to Was podziwiam, bo moja ma tylko drzemke kolo 12 max 1h,i koło 15,16 2,5-3h. Idzie spać 20-21 i śpi do rana. Żadnych pobudek w ciągu nocy, zdarza się czasami że koło 3. Ale najczęściej budzi się na butle przed 6 rano.
 
reklama
@kjsko, myśle, że od razu przechodzisz na mm nr 2 bo jest od 6 miesiąca i dostosowane do potrzeb malucha.
@aNusia90, u nas identycznie ! Spać musi iść o 20 i koniec, a o 23 obowiązkowo pobudka na butle.. także ja już się nawet wcześniej nie kładę tylko czekam, daje mleko i dopiero idę spać.. pózniej pobudka o 3 i 6:30/7
No to moze i ja tak zaczne robic[emoji6] a i czy Twój synek nie ma tez Bartek na imię jak mój łobuz[emoji848] [emoji16][emoji23]
 
Jak ja bym chciała żeby mój mały zaczął pić mleko z butli a nie tylko cyc i cyc :-) Ma taki bunt na butelkę ,że niczym nie da rady go przekonać także mm mam tylko do dodawania do kaszek. Aż się boje jak to moje mleko się skończy co to będzie ...Nawet jak zje warzywko na obiad to popija mlekiem . Chciałabym mieć już okres i jakoś zacząć funkcjonować.Ginekolog wprawdzie powiedział ,że może dać mi na wywołanie okresu jakieś hormony ale przy karmieniu to trochę niewskazane. I nie wiem co robić
 
Ostatnia edycja:
@agrekaa a po co Ci się tam do okresu śpieszy? Ja dostałam po połogu i wcale z tego powodu szczęśliwa nie jestem. Też karmię piersią i nie zamierzam ani przestawiać dziecka na
mm, ani uczyć butelki. Bo po co?...
 
@agrekaa a po co Ci się tam do okresu śpieszy? Ja dostałam po połogu i wcale z tego powodu szczęśliwa nie jestem. Też karmię piersią i nie zamierzam ani przestawiać dziecka na
mm, ani uczyć butelki. Bo po co?...
Myślę ,że lepiej bym sie czuła fizycznie i psychicznie bez takich wahań nastroju czy apetytu tylko na słodycze itp - no typowy stan przed okresem :-) Chciałabym go dokarmiać czasami mm w sytuacjach awaryjnych ...
 
Myślę ,że lepiej bym sie czuła fizycznie i psychicznie bez takich wahań nastroju czy apetytu tylko na słodycze itp - no typowy stan przed okresem :-) Chciałabym go dokarmiać czasami mm w sytuacjach awaryjnych ...

Rozumiem co masz na myśli, ja robiłam tak ze po kazdym posiłku obiadowym typu marchewka, dawałam do picia troszke wody posłodzonej glukozą, żeby chętniej się do tej butli przekonała, i robiłam tak przez tydzien i załapała tą butelkę w końcu. Trzeba cierpliwości i czasu. Ja sie boje że moja laktacja jest na wykończeniu i też chciałam miec pewność ze jak coś to jest butelka.
 
reklama
Mój syn nie umie pić z niekapka ani doidy cup.

Kupiłam Apotheke-rooibos dla dzieci, ale tez pić nie chce.

15 listopada skończyliśmy 7 miesięcy z wagą 7900g :)
 
Do góry