reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Mi się wydaje ze mi opadł. Ale ja zaczynam jutro 34 tydzien. Wydaje mi sie ze w 1.ciąży tez mi szybko sie obnizyl a mały urodzil sie po terminie.
 
Ja we wtorek zaczynam 35 tydzień, ale wydaje mi się, że brzuch jest na razie wysoko. Za to powróciły problemy z zaparciami..
 
To chyba nie ma reguły, mam wizytę we wtorek i chyba pierwszy raz na nią czekam. Upławy sas szczególnie jak poleze to wtedy troszkę ich jest, bo jak się poruszam wogole ich nie czuję. Niestety zaczęłam chodzić z wkładką...
 
@Kacprysiowo mnie ginekolog powiedziała, że jak będą mi się sączyły wody to nie będę miała wątpliwości, że to jest to.
Ja mam dziś taki dzień jakich strasznie nie lubię czyli z jednej strony strasznie mi się nudzi a z drugiej nic mi się nie chce robić. Do tego strasznie mnie kuje kuciapa nie mogę w ogóle chodzić.
 
@Kacprysiowo mnie ginekolog powiedziała, że jak będą mi się sączyły wody to nie będę miała wątpliwości, że to jest to.
Ja mam dziś taki dzień jakich strasznie nie lubię czyli z jednej strony strasznie mi się nudzi a z drugiej nic mi się nie chce robić. Do tego strasznie mnie kuje kuciapa nie mogę w ogóle chodzić.


Saczyly mi się wody w drugiej ciąży, a raczej chlustaly :)
 
No to już bezpiecznie, ja dopiero 34...
Ja też 34 i mam od tygodnia lekkie skurcze a od 2 dni trochę mocniejsze i zanim mężowi o nich powiedziałam to mówi,że brzuch się trochę obniżył. Ja tam w lustrze nie widzę ale skurcze wczoraj miałam cały dzien i pół nocy i teraz [emoji849] i chyba zaraz zwariuję bo już się zmieniają tzn trochę mocniejsze są trwają 1.5 minuty i są co 15 minut. Pitologa mam we wtorek. Jestem ciekawa jaka ta nocka będzie i jutrzejszy dzień [emoji85]
 
reklama
Ja też 34 i mam od tygodnia lekkie skurcze a od 2 dni trochę mocniejsze i zanim mężowi o nich powiedziałam to mówi,że brzuch się trochę obniżył. Ja tam w lustrze nie widzę ale skurcze wczoraj miałam cały dzien i pół nocy i teraz [emoji849] i chyba zaraz zwariuję bo już się zmieniają tzn trochę mocniejsze są trwają 1.5 minuty i są co 15 minut. Pitologa mam we wtorek. Jestem ciekawa jaka ta nocka będzie i jutrzejszy dzień [emoji85]

I jak skurcze przeszly? :) mnie okropnie plecy bola a wczoraj podbrzusze pobolewalo, co jakis czas tak mam ale to chyba nic nie znaczy, dzis o 16 ktg a pozniej wizyta ale pewnie na ktg bedzie cisza, oby tylko sie ruszac chcial :) no i gbs mam.miec pobierany ciekawe czy nastepna wizyta za dwa tyg czy za tydzien bedzie :)
 
Do góry