reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Nie wiem serenada. Ciekawe czy zaszczepi we wtorek.... kasiakarmen serce by mi pękło takiego malucha oddawać tak wcześnie. Ale wiem że musisz niestety
Tak mi też peka naprawdę, ale wiem że jeszcze moje dziecię szybko rośnie i napewno po pracy będę pędzić po nią mam tylko 5 minut piechotą także jest dobrze [emoji4]
 
Co do wychodzenia to my wychodzimy codziennie. Dzisiaj byla tylko godzinkę bo mężowi było zimno ale u mnie tylko 2 stopnie na plusie były jak wychodzili a jak wrócili to już na minus wchodziło.
Mama7 my tej samej zimy z wózkami chodziliśmy. Pamiętam jak pod koniec stycznia przywaliło mrozem i w dzień przez tydzień było ponad minus 20 i to byl jedyny tydzień co nie wychodziłam że starszakiem a on teztz sierpnia. A tak to czy lało czy wiało zawsze wózek , książeczka i pod las na spacer na 3 godziny
Co do kremów na buźkę. To przetestuj cię je na sobie. Ja tak zrobiłam przypadkiem przy starszaku. Jednego dnia na spacerku zmroziło mi poliki więc na drugi dzien sobie myślę posmaruje się ta Nivea na każdą pogodę to mi ich tak nie zmrozi. I powiem Wam że jeszcze nigdy mi tak gębą przez ten krem nie zmarzła.
KasiaCarmen wspolczuje. Najgorsze pierwsze dni bo będziecie płakać obie.
 
Wychodzimy. Mam plan wychodzić do -10. Poniżej już nie.


Ja poniżej 10, szczególnie jak jest wiatr, smaruję tłustym kremem. Niestety, ma wodę w składzie i jak będzie bliżej 0 to przejdę na inny.


Momme Zimowy krem do zadań specjalnych. Na blogu "Sroka o..." było ostatnio zestawienie kremów i ich składów. Możesz poczytać i wybrać najbardziej odpowiedni dla twojego maluszka.
Dzięki
 
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
Zazdraszczam.[emoji4] J jak pospi 3h to jestem szczęśliwa. Tyle że my na CYCu.
 
Co do wychodzenia to my wychodzimy codziennie. Dzisiaj byla tylko godzinkę bo mężowi było zimno ale u mnie tylko 2 stopnie na plusie były jak wychodzili a jak wrócili to już na minus wchodziło.
Mama7 my tej samej zimy z wózkami chodziliśmy. Pamiętam jak pod koniec stycznia przywaliło mrozem i w dzień przez tydzień było ponad minus 20 i to byl jedyny tydzień co nie wychodziłam że starszakiem a on teztz sierpnia. A tak to czy lało czy wiało zawsze wózek , książeczka i pod las na spacer na 3 godziny
Co do kremów na buźkę. To przetestuj cię je na sobie. Ja tak zrobiłam przypadkiem przy starszaku. Jednego dnia na spacerku zmroziło mi poliki więc na drugi dzien sobie myślę posmaruje się ta Nivea na każdą pogodę to mi ich tak nie zmrozi. I powiem Wam że jeszcze nigdy mi tak gębą przez ten krem nie zmarzła.
KasiaCarmen wspolczuje. Najgorsze pierwsze dni bo będziecie płakać obie.
Tez mialam ten na kazda pogode Nivea, ale średnio mi podszedł. Zresztą uważam, ze jak coś jest do wszystkiego to nie moze byc za dobre.
Starsza z maja, wiec zima miala 7,8 miesięcy. Teraz pewnie bardziej będę uważała.
 
reklama
Do góry