reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi kciuki kochana musi być dobrze. Padłam z tym podjadaniem skonsiłaś coś?

Dzieki! Taaaa, po kryjomu zjadłam małego rożka czekoladowego na alkoholu[emoji23][emoji23][emoji23] jak mi zmierzyli o 15 cukier to miałam 66!!! I sie wystraszyłam! Jak rodzice przyjechali w odwiedziny i bylismy w barku to mowie „dawajcie mi tego rozka[emoji23]” takze taka jestem niegrzeczna :p ale malutki był! Teraz wypiłam gorzka herbatę (bo do 22 moge jeszcze ja pic) i zaraz po niej mierzyły mi cukier i miałam 87. Piguły mi powiedziały, ze jak poczuje, ze wpadam w hipoglikemie to mam dzwonic to mi zrobia albo herbatę ale z cukrem albo przetoczą mi glukozę :O ale zobaczymy... :)
 
@SheWolf ja miałam intralipid od pozytywnej bety co 4 dni do serduszka, potem co 7 dni do 10 tygodnia, potem co 10 dni i na końcu odstęp 14 dniowy między ostatnimi dawkami. Oststnia na poczatku 16 tc.

A z okazji jutrzejszej „100” do godziny 0 wrzucam 2 foty pamiątkowe na zamknięty ;)
 
@SheWolf ja miałam intralipid od pozytywnej bety co 4 dni do serduszka, potem co 7 dni do 10 tygodnia, potem co 10 dni i na końcu odstęp 14 dniowy między ostatnimi dawkami. Oststnia na poczatku 16 tc.

A z okazji jutrzejszej „100” do godziny 0 wrzucam 2 foty pamiątkowe na zamknięty ;)

Myslalam, ze moze mialas juz starajac sie o ciaze. Ja nie zachodze szybko (1 raz 9 m-cy, 2 raz 25 m-cy, ciaza z trzeciego IUI, ostatnia ciaza po 10 miesiacach). Ewidentnie NK u mnie dzialaja jak antykoncepcja, wiec intralipid by pomogl.
 
@SheWolf miakam jeszcze wlew w dzień po owulacji - zapomniałam o tym. Na poczatku cyklu nigdy nie robiłam, chociaż miałam zalecony. Tylko w okolicy owu właśnie.
 
reklama
Do góry